Vai Tev ir atkarība no cukura?

CUKURS PÂRTIKA CUKURA GABALIÒI BALTS

Tu to izmanto kā narkotiku

Pieliekot pāris karotes cukura pie katra siltā dzēriena, ir nelāgs ieradums, jo tu izmanto cukuru kā ātro un nenoturīgo enerģiju. Šādā veidā tu aizkavē noguruma iestāšanos, bet neuzņem pilnvērtīgas uzturvielas, kuras patiesībā ļautu tavam ķermenim atjaunot iztērētās enerģijas vielas. Pētījumi atklāj, ka tauki, kuri satur specifiskās ketonvielas ir daudz labāki tavām smadzenēm, lai atjaunotu tavu možumu, uzmanību un enerģiju, nekā cukurs. Tāpēc, nākamreiz, pamēģini aizvietot tējas karoti cukura kafijā, ar tējkaroti sviesta.

Tu mēģini nomest svaru nepareizajā veidā

Mēģinot nomest lieko svaru, tu skaiti kalorijas un izvairies no taukiem, bet patiesībā būtu labāk, ja tu izslēgtu cukuru no savas diētas. Tieši vērtīgie tauki ir tas kas tev ir vajadzīgs. Zivju eļļa ir pilna ar D vitamīnu, kas palīdz uzlabot tavas kognitīvās spējas. Un tauki tev liks sajust sāta sajūtu uz daudz ilgāku laiku nekā cukurs. Tāpēc dienas beigās tu būsi apēdis mazāk pārtikas produktus un nekas nebūs novirzīts uz “rezervēm”.

Tu izmanto cukuru, lai rastu enerģiju treniņiem

Tavs ķermenis ir pieradis dedzināt cukura “enerģiju”, bet patiesās rezerves tas neaiztiek, jo pie tā tas vairs nav pieradis, tāpēc tev arī neizdodas nomest svaru un tev ātrāk apsīkst enerģija. Kad tu būsi pieradinājis savu organismu dedzināt taukus, tad tas vairs neradīs vēlmi pēc cukura.

loading...