Vairākas NVO nekavējoties pieprasa Kariņa Demisiju – Lūk, ko viņš izdarīja!

Jau vairākas Demogrāfijas lietu padomes dalīborganizācijas un vecāku NVO pieprasa Latvijas Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam atkāpties no sava amata, paziņots asociācijas “Ģimene” izsūtītajā vēstulē medijiem. Pirms nedēļas Ungārijas parlaments apstiprināja likumprojektu, kas aizliedz izglītības programmas un materiālus, kas veicina homoseksualitāti, nebioloģisku dzimuma identitāti un dzimuma maiņu nepilngadīgo vidū.

Cita starpā likums aizliedz bērniem un jauniešiem lasīt grāmatas un filmas, kurās aprakstītas seksuālās minoritātes. Vēstulē tika teikts, ka šie noteikumi ir daļa no plašākas paketes, kas paredz stingrākus sodus par dzimumnoziegumiem pret bērniem un pusaudžiem un “pedofilu reģistra” izveidi.

Latvijas premjerministrs Krišjānis Kariņš Eiropas lietu ministru padomē bez valdības un Latvijas publiskās delegācijas parakstīja dokumentu, nosodot jauno Ungārijas likumu un aicinot Eiropas Savienību vērsties Ungārijā Eiropas Kopienu Tiesā.

“Ungārijas parlaments atbalstīja šo jauno likumu ar pārliecinošu balsu vairākumu, tādējādi paužot Ungārijas cilvēku vēlmes. Mēs uzsveram, ka tas tika demokrātiski ievēlēts! Mēs varam apskaust Ungārijas ģimeni premjerministra Viktora Orbāna vadītā politiķa un valsts vadītāja dēļ. Viņiem patiešām rūp ne tikai iedzīvotāju un ģimenes pieaugums, bet arī bērnu drošība un labklājība.

Latvijas paplašināto ģimeņu asociācijas valdes priekšsēdētājs Leonīds Mucenieks uzsvēra, ka premjerministrs Krišjānis Kariņš nebija pilnvarots parakstīt dokumentu visas Latvijas sabiedrības vārdā. Lai starptautiski izteiktu tik stingru Ungārijas valsts nosodījumu un nostātos LGBT + ideologu rindās, premjerministram bija pienākums uzrunāt mūsu tautu un viņu ievēlētos pārstāvjus Saeimā.

Satversme joprojām stingri norāda, ka suverenitāte pieder Latvijas tautai. Diemžēl Kariņa kungs nepārprotami garīgi un burtiski pārkāpa Satversmi. Mūsu dzimtene ir pelnījusi vadītāju, kurš ciena katru bērnu, viņa ģimeni un visu valsti! Nepielūdzams cilvēks drosmīgi pārstāv mūsu ģimeni un vērtības, kas izteiktas, pārvarot iedzīvotāju krīzi. “

“Mēs vēlamies uzsvērt, ka Ungārijas parlamenta pieņemtajā likumā ir iesaistīti bērni un jaunieši, kas jaunāki par 18 gadiem. Bērniem un jauniešiem! Aizsargājiet viņus no homoseksuālas propagandas un slikti vērtētas dzimumu pārdales, kas var ietekmēt jauniešu nākotni un tas var radīt arī neagriezeniskas sekas!”

Ņemot vērā iepriekšminēto, nevalstiskās organizācijas pieprasa Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam atkāpties no valdības vadītāja amata, paziņots vēstules beigās.

Avots

loading...