VID Pavisam Steidzami vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar ļoti svarīgu atgādinājumu pilnīgi ikvienam!

Esošajos apstākļos ļoti svarīgi atcerēties, ka ar ienākuma nodokļa deklarācijām jau iepriekš bija vairākas problēmas, jo cilvēki jau pirmajā dienā iesniedza deklarācijas, lai tikai pēc iespējas ātrāk saņemtu pārmaksātos nodokļus. Tomēr, jau pavisam drīz pienāca ziņa, ka konkrēta daļa no pārmaksātajiem nodokļiem daudziem nezin kāpēc bijusi par daudz, līdz ar to cilvēki saņēma mazāku nodokļu atmaksu nekā sākotnēji tas tika uzrādīts. Šobrīd jāņem vēra, ka šī esošā situācija jau vairākas reizes tika skaidrota, tomēr nu jau ir izveidojusies pilnīgi jauna un tas skar arī lielāku daļu!

Šobrīd jau laicīgi atbildot uz to, VID oficiālajā Facebook kontā dalījās ar pavisam nozīmīgu un svarīgu atgādinājumu pilnīgi visiem iedzīvotājiem, kuri, kādu iemeslu dēļ to ir aizmirsuši, vai pat palaiduši garām. Tieši tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību konkrētajam atgādinājumam, jo ne visiem izdodas izdarīt visu laikā, kā to vajadzētu, tieši šī iemesla dēļ VID jau atkārtoti paziņoja atgādinājumu, lai neviens to nepalaistu garām un tas ir katra pienākums to atcerēties un izdarīt!

Skaidrajā paziņojumā minēts, ka VID jau uz 1. martu kopumā izskatīja 406 660 gada ienākuma deklarācijas un atmaksājis sabiedrībai 131,93 miljonus eiro, kas tik tiešām ir milzīga summa un uz esošo datumu abi cipari noteikti ir jau krietni lielāki. Šajā gadījumā tas vairāk bija informatīvs teksts par konkrētajiem pārskatījumiem un summām. Tomēr no šiem skaitļiem, ļoti labi var saprast, ka liela daļa to nav izdarījusi un tādēļ laiks pāriet uz VID galveno paziņojumu, ko tad būtu jāzina ikvienam, jo tas ir svarīgi!

Tādēļ VID jau savlaicīgi lūgusi pilsoņus pārliecināties vai tiešām esat aizpildījuši savas ienākuma nodokļa deklarācijas. Ja to vēl kādu apstākļu dēl neesat izdarījuši, tad ir pienācis pēdējais brīdis to izdarīt, jo tas ir vairāk nekā svarīgi mums visiem, jo kurš gan vienkārši nevēlas atgūt savus pārmaksātos nodokļus, jo tā ir Jūsu nauda, kas pieder Jums, taču ar to viss vēl nebeidzas.

Noteikti svarīgi atcerēties, ka VID rīcībā kopā trīs mēneši vai arī 3 mēneši no aizpildīšanas atzīmes datuma, ja norādījāt esošu vai jau iesniegtu deklarāciju. Tomēr jāņem vērā, ka eksperti dara visu labāko, lai visiem cilvēkiem viss tiktu izskatīts pēc iespējas ātrāk.

loading...