Viņa Pirmo Reizi Savā Dzīvē Pamēģināja Vieglās Narkotikas! Lūk, Kāda Viņa Izskatās Tagad – ŠAUSMAS!

Līha izklaidējas draugu mājās ziemassvētku dienā, kad viņai tika piedāvāta ”E” tablete, jeb ekstazī. To viņai piedāvāja viens no viņas draugiem. Viņa izlēma pirmo reizi pamēģināt šo narkotiku.

1

Līha sabruka īsi pēc ekstazī tabletes apēšanas, un tika aizvesta uz tuvāko slimnīcu. Viņa bija tik sliktā stāvoklī, ka ārsti viņas ģimenei teica, ka viņai ir maz iespēju izdzīvot, un ka viņai ir medicīniski jāizraisa koma.

2

Līhas ķermenis uz ekstazī tableti bija reaģējis samazinot ķermeņa temperatūru līdz 26 celsija grādiem – tik zemu temperatūru, ka priekš cilvēkiem tā ir ārkārtīgi bīstama.

3

Viņa neatcerās neko, kas notika pēc tam, kad viņa norija tableti. Viņa bija nobijusies, kad pamodās no komas slimnīcā, savienota ar trubām, un ārstu ielenkta.

4

”Mēs bijām vakarā ārā, sākumā drauga mājā, un pēc tam braucām uz citu māju – Norlijā, kur kādā brīdī man iedeva tableti. Es īsti nevaru atcerēties kur, turklāt, es nekad iepriekš nebiju lietojusi. Pēc tam man ir melna bilde, līdz es pamodos slimnīcā, ārstu ielenkumā.” Līha ir nesen teikusi pēc šī incidenta. ”Tas bija tiešām bailīgi, jo es no sākuma īsti nesapratu, kur es esmu, vai kas ar mani ir noticis.”

5

Līhas mamma domāja, ka narkotikas bija pārņēmušas viņas meitu. ”Tas bija briesmīgs laiks.” Vienā brīdī es patiešām domāju, ka esmu zaudējusi viņu,” Līhas mamma, Kerija, saka. ”Es domāju, ka viņa ir guvusi mācību stundu, un ceru, ka citi jauni cilvēki nepieļaus tādu pašu kļūdu.”

6

Veiksmīgi, ka pēc visa šī incidenta Līhai nav nekādas paliekošas sekas, neskaitot pieredzi, kas – bija acis atveroša. ”Ir noticis tik daudz, ko es īsti neatceros, bet es zinu, ka man ļoti paveicās, un ka es vairs nekad nemēģināšu narkotikas, ” viņa teica.

7

Līhai ir paveicies, ka viņa ir dzīve. Cerams, ka šāds atklāts stāsts liks arī citiem cilvēkiem turēties tālāk no narkotikām. Dalies ar šo stāstu ar saviem draugiem.

loading...