Viņķele paziņojusi, ka Latvijā tiešām vajadzētu veikt sociālo iemaksu palielināšanu. Haoss!

Tieši tāpat Viņķele esot uzsvērusi, ka neesot tādu cilvēku, kas šos konkrētos nodoķlus nemaksātu, tomēr varētu būt tādas sabiedrības daļās, kuras var nesamaksāt sociālās apdrošināšanas iemaksas uzreiz. Līdz ar to, konkrētajā situācijā tikusi ierosināta obligātā iemaksa, kas noteikti jāizpilda, lai varētu tiešām veiksmīgi pivienoties valsts veselības apdrošināšanai.

Lūk sākotnējā un paredzētā versija šīs konkrētās problēmas novēršanai ir bijusi negodīga un tā diskriminējot iedzīvotājus, kas veic nodokļu nomaksas tādos režīmos, kā to ir ļāvusi valsts, piemēram autoatlīdzības saņēmējus, pašnodarbinātos un citi, atklājusi Vinķele.

Tāpat viņa esot apsolījusi, ka tiks sniegta arī plašāka informācija par to, kādas tad īsti korekcijas ir nepieciešamas veikt Veselības aprūpes finansēšanas likumā.

Tāpat zināms, ka līdz pat pirmajam jūlijam vajadzētu būt pilnībā izlabotam vai jau arī parakstītam Veselības aprūpes finansēšanas likumam, un tagad tiekot apsvērti daudzi iespējamie varianti, kas tiks pausti kā arī ieteikti sabiedrībai, valdībai un protams Saeimai, stāstījusi Viņķele.

loading...