Viņķele paziņojusi, ka Latvijā tiešām vajadzētu veikt sociālo iemaksu palielināšanu. Haoss!

Ir zināms tas, ka Veselības ministrija ieteiks pagājušajā gadā visiem veikto sociālo iemaksu paaugstināšanu piemērot arī visiem nodkļu režīmiem, tādējādi varētu sekmēt to, ka iedzīvotāji kvalificēties valsts obligātās veselības apdrošinai, lūk tā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” ir paziņojusi veselības ministre Ilze Viņķele, kas daudzeim varētu nepatikt.

Ir zināms arī tas, ka 2018. gadā – atbalstot, kā arī palielinot veselības aprūpes nozares konkrēto finansēšanu par vienu procenpunktu, tika paugstināta arī sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas likme.

Pēc visa pateiktā Viņķele liek saprasta, ka šāda tipa pārmaiņas vajadzētu ieviest pilnīgi visiem nodokļu režīmiem, jo tā būšot godīgāk un arī viss būtu daudz vieglāk administrējams. Pie tam esot bijuši izteikumi par to, ka vajadzētu atteikties no veselības aprūpes pakalpjumu – divu grozu sistēmas. Respektīvi atstājot tikai vienu pakalpojumu priekš pilnīgi visiem.

Tālāk atbildot uz jautājumu, ar ko tieši būtu jārēķinās visiem iedzīvotājiem, kuri tad neveic nodokļu maksājumus, Viņķele ir atbildējusi, ka Veselības ministrijas konkrētajā kompetencē neesot šīs problēmas risināšana, interesantākais nemaz vēl nav galā!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...