Viņš bija miris aptuveni 20 minūtes. Tas, ko viņš paziņoja par piedzīvoto – Liek aizdomāties ikvienam…

Ārsts ir ilgus gadus ir mācījies, un ļoti detalizēti var pastāstīt, kas notiek ar cilvēka organismu nāves brīdī un pēc tā, taču neviens nevar pastāstīt, kas notiek ar cilvēka dvēseli pēc nāves iestāšanās. Zinātnieku vidū tas ir ļoti aktuāls jautājums, jo dvēseles esamību ir grūti pierādīt, kā rezultātā nevar noteikt, vai tā pēc nāves paliek ķermenī vai atstāj to.

Tāpat šo fenomenu jau tūkstošiem galu apspriež cilvēki ar dažādām ticībām un kultūrām.
Cilvēki, kas reiz pieredzējuši klīnisko nāvi, bieži to raksturo kā baltu gaismu vai tuneli. Viņi stāsta, ka pastāv tikai miers, klusums un tirda vēlme tuvoties gaismai.

1

Vienīgais veids, kā varam kaut ko uzzināt par dvēseli un tās esamību un izpildi, ir no citu cilvēku stāstītā. No tiem, kas skatījušies nāvei acīs, taču ir atraduši atpakaļceļu uz šo sauli.

Zaks Klements 5. maijā svinēja savu septiņpadsmito dzimšanas dienu. Puisis dzīvo Brounvudā, Teksasas štatā. Viņš ir pavisam parasts pusaudzis, kam patīk pavadīt laiku, spēlējot videospēles un spēlējot futbolu vidusskolas komandā.

Šajā dienā Victory Life akadēmijā noritēja futbola komandas izturības apmācības.

Taču tad, bez nekāda manāma iemesla vai brīdinājuma pusaudzis sabruka futbola laukuma vidū. Skolas direktors Garijs Beijs, kurš kādreiz bijis brīvprātīgais ātrajā palīdzībā, steidzās Zakam palīgā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...