Vīrietis palīdzēja vecai omītei nomainīt riepu. Tikai vēlāk vakarā viņš saprata, kas īstenībā notika!

Vienīgais ko jaunais cilvēks sievietei pateica bija atcerieties par mani, tajā brīdī, kad kādam citam būs nepieciešama palīdzība. Mani sauc Braiens Andersons. Un labs tiks atmaksāts ar labu. Jaunietis iekāpa savā auto un devās tālāk.

Sieviete bija pārsteigta par to cik labi ir cilvēki. Ilgi nespēja beigt priecāties par to, ka ir arī labi cilvēki. Sieviete iekāpa auto un devās uz ēstuvi, kas atradās netālu.

Ēstuvē kur ieradās tantiņa, viņu sagaidīja viesmīle, kura piedāvāja dvieli, lai sieviete varētu noslaucīt savus matus, kuri bija samirkuši, kamēr viņai mainīja auto riepu. Tajā brīdī sieviete pamanīja, ka viesmīlei ir paliels vēders. Visticamāk viesmīle ir pēdējās grūtniecības nedēļās. Lai arī kā šī sieviete smaida un runā laipna, viņas acīs ir nogurums.

Sieviete pasūtīja limonādi. Kad viesmīle to atnesa, tantiņa dzērienu ātri izdzēra un norēķinājās 100 dolāru banknoti. Viesmīle devās pēc atlikuma, bet tantiņa devās prom. Šajā brīdī viņa atcerējās jaunieti, kurš viņai palīdzēja.

Viesmīle uz galda, kur sēdēja tantiņa atrada zīmīti, kur bija rakstīts, ka šodien viņai palīdzēja kāds labs jauns cilvēks, un tādēļ arī viņa vēlas palīdzēt.  Šajā zīmītē bija vēl 400 dolāri.

Sieviete bija ļoti izbrīnīta. Paņēma naudu, ielika kabatā un devās mājās. Pēc mēneša bija jādzimst viņas bērniņam.

Kad viesmīle nonāca mājās, viņa nogūlās blakus vīram, un priecājās par viņas  veiksmi šodien.  Viņa pieliecās pie vīra un iedeva tam buču, kā arī pateica ka mīl viņu. Un kā izrādās, tad viņas vīrs ir Braiens Anderssons.

loading...