12 pazīmes, ka viņš gultā būs labs mīlnieks

1. Viņam tiešām interesē, kā būs pagājusi tava diena.  Ja uzdod daudz jautājumus par tavu darba dienu (kāpēc bija grūta diena, kāpēc tevi kaut kas nomāc u.c.), viņš cenšas noskaidrot situāciju un palīdzēt tev. Un ja reiz viņš tik ļoti interesējās par jūsu ikdienas dzīvi, tad viņš noteikti arī interesēsies par tēmām, kas saistītas ar gultu, kas ir ideāls sākums.

 

2. Viņš zina, kā tev pieskarties. Ja viņš spēj tev pieskarties ar savu roku tā, lai tu justos pārsteidzoši. Vai masējot kaklu, jutīsi pārsteidzošu vieglumu un nelielu satraukumu reizē, tad tas vienozīmīgi parāda, ka viņš zina, ko dara un kā rīkoties.

 

3. Viņš liek Tev justies krāšņai. Viņš tevi novērtēs jebkurā laikā un vietā, neatkarīgi no tā, kā izskatīsies. Viņš būs tas cilvēks, kas tevi iepazīstinās ar visiem saviem draugiem un teiks viņiem tikai visu labāko par tevi, tas liekas pārāk pārsteidzoši vai ne?  Viņš liks tev pasmaidīt, tad, kad vismazāk to gaidīsi. Sekss ar šādu cilvēku būs miljons reizes labāks, jo viņš izdara secinājumus, kas raksturo tevi pašu seksa laikā.

 

4. Viņš ir super ambiciozs cilvēks. Es reiz tikos ar vīrieti, kas bija neticami slinks un neko nevēlējās darīt, tā pat kā lasot mūsdienu romānus, kur vīrieši sēž un neko nedara, protam ir izņēmumi, bet kopumā fakts ir tāds, ka šis cilvēks ir ļoti ambiciozs, viņam ir daudz ideju un sapņu. Viņš smagi strādā un realizē savus mērķus, un tad pienāk brīdis, kad viņš tiek līdz gultai un spēj izpausties…

 

5. Viņš ir lielisks dejotājs. Ok, tā ir tikai taisnība, kad puiši saka, ka ienīst dejot, bet mums meitenēm tas liekas tikai smieklīgi. Tad kādā veidā jūs varat pārvietot savu ķermeni, tā lai jums būtu jautri ? Ir pierādījies, ka puiši, kas paši uzsākt dejot un ir aktīvi tipāži, parasti ir tikpat aktīvi arī gultā.

 

6. Viņš māk izveidot superīgu acu kontaktu ar tevi. Kad es atskatos cilvēku acīs, es bieži jūtos fanātiski, jo man patīk sajūta, kad ieskatos cilvēkam acīs tieši un konkrēti. Ja puisis jebkurā brīdī var ieskatīties tavās acīs un pateikt visu ar tām, tas liecina tikai par lielisku intensitātes uzbudinājumu, ko izraisa šī savstarpējā acu kontakta apmaiņa. Sekss ar šādu vīrieti ir lielisks, jo gultā spēj visu pateikt ar acīm.

 

7. Viņš nesteidzas.  Mana draudzene nesen devās uz pirmo randiņu, kur puisis mēģināja ar savām rokām novilkt manas draudzenes biksītes  pēc trim sekundēm, kopš viņi sāka skūpstīties. Viņi nekad vairs negāja ārā un netikās. Tas parāda tikai mūsdienu attieksmi, to ka visi vēlas ”ātru” seksu. Ja puisis nesteigtos viņš būtu turpinājis skūpstīties un gājis zemāk uz kaklu, sekodams līdzi, ko darīs meitene, ja viss lēnām turpinātos, tad viss notiktu pats no sevis.

 

8. Viņš nesteidzas ar lēmumiem.  Viņš noteikti nebūs tas vīrietis, kas tev pēc pirmās tikšanās reizes teiks : ”Es tevi mīlu”. Vislabāk pat būtu tad, ja viņam pēc pirmās tikšanās būti daži aizspriedumi pret tevi, kas laika gaitā nolīdzināsies un padarīs Jūs tuvākus ne tikai dzīve, bet arī gultā.

 

9. Viņš savas rokas izmanto tik prasmīgi, lai Tu varētu atbildēt ar Uh cik labi…  Viņš māk izmantot savas rokas, varbūt tu to nepamanīsi pirmajās tikšanās reizēs, pēc būtības tas būtu tikai laika jautājums. Viņš savas rokas pret tevi izmanto ideāli, viss kas tev jāizdara ir jāatslābinās un jāļauj kaislei līt, līdz tā pārņems tevi.

 

10. Kad Tu lūdz viņam pārtraukt darīt kaut ko, viņš to arī pārtrauc. Ja tu lūdz viņam pārtraukt jokot par kaut ko tādu, kas aizvaino tavas jūtas un viņš apstājas un atvainojas, viņš droši vien to pašu darīs arī gultā. Tā ir viena no labākajām lietām pasaulē no sieviešu skatu punkta.  Ja tev, kas nepatīk seksa laikā, tu vienkārši vari lūgt pārtraukt un tavs saprotošais vīrietis to arī izdarīs.

 

11. Ar viņu Tu jūties ļoti ērti. Ja viņš tevi respektā un ļoti labi komunicē, tas jau nozīmē to, ka viņš visu ņem vērā, un tas ir kā mājiens jau nākamajām darbībām, jo viņš ņem vērā katru tavu vārdu, ko pasaki…

 

12. Viņš par sevi ir pārliecināts. Es zinu, ka šis tiek teikts katru reizi, bet tā patiešām ir taisnība. Ja vīrietis par sevi nav pārliecināts, tas nebūt nenozīmē, ka viņš būs slikts gultā, bet tas parasti nozīmē to, ka gultā viņš nebūs perfekts…

loading...