Ārsti sašutuši par to, ko pēc grūtnieces nāves atklāja viņas ķermenī! Pretīgi

Katram cilvēkam dzīvē ir savi mērķi, sapņi un vērtības – citam tas ir sports, citam zinātne vai māksla. Šis ir stāsts par sievieti, kas riskēja ar savu dzīvību tikai, lai pasaulē laistu vēl vienu mazuli. Sandra Pedro no Portugāles bija 8 gadus veca puikas māte, taču viņa nolēma, ka vēlas vēl vienu mazuli. Ģimene par ģimenes pieaugumu bija ļoti priecīga, taču bija arī sliktās ziņas..

Sievietei viņas 37-ņos gados bija ļoti daudz hronisku slimību. Viņai bija bijušas vairākas smagas pneimonijas, kā arī viņa pat bija bijusi komā. Tāpat viņai bija arī smagas sirds problēmas un nieru audzējs.

Slimības vēstures dēļ ārsti viņai ieteica neriskēt ar savu dzīvību un no grūtniecības atteikties, taču Sandra viņus nepaklausīja. Nāves draudi nebija tik spēcīgi kā vēlme atkal kļūt par māti.

Taču viņas lēmums sievietei prasīja dzīvību. Sieviete zināja, ka viņa gaida vēl vienu puisīti, taču grūtniecības laikā viņu ievietoja intensīvās terapijas nodaļā ar plašu asinsizplūdumu smadzenēs. Ārsti vairākas nedēļas cīnījās par sievietes dzīvību, taču sieviete tik un tā nomira.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...