“Būs jāmaksā vairākas reizes dārgāk!” CSDD paziņo, ka no Aprīļa krietni pacels cenas svarīgiem pakalpojumiem

Ja neesat apmierināts ar pašreizējām CSDD pakalpojumu maksām, sagatavojieties daudz būtiskākām izmaiņām. Neskatoties uz autovadītāju neizpratni par tā pamatojumu, šo pakalpojumu izmaksas drīzumā pieaugs. Diemžēl to nevar apiet, un autovadītājiem būs jāmaksā vairāk. Šīs ziņas ir saprotami neapmierinošas skartajiem.

Sākot ar aprīli, daudzi CSDD tipa pakalpojumi būs dārgāki, un visstraujāk pieaugs reģistrācijas maksa lietotu transportlīdzekļu tirgotājiem, kas pieaugs vairāk nekā 12 reizes. Šīs izmaiņas neattieksies uz visiem, bet tikai uz tirgotājiem, kas nodarbojas ar lietotu automašīnu tirdzniecību. Iepriekšējo 14 eiro izmaksu vietā jums tagad būs jāatsakās no ievērojamiem 174 eiro. Tomēr joprojām ir jāatklāj pilna parasto izmaksu, kas saistītas ar aiziešanas izmaksām.

Sākotnēji tiks paaugstināta cena numura zīmēm, kurās ir viens cipars vai identiskas rakstzīmes, palielinoties no pašreizējās likmes 300 eiro līdz 500 eiro. Turklāt pat standarta numura zīmēm būs neliels izmaksu pieaugums par papildu maksu 1,69 eiro apmērā. Lai gan tie, kas nokārto braukšanas eksāmenus, var žēloties par dārgajām maksām, ir svarīgi ņemt vērā, ka B kategorijas eksāmena mašīnas maksa joprojām ir 15 eiro. Paturot to prātā, ir pienācis laiks piesprādzēties un ķerties pie darba.

Vai esat dzirdējuši par plaši atzīto tehnisko apskati? Šī pakalpojuma izmaksas var jūs pārsteigt. Ir pagājuši tie laiki, kad bija jāmaksā tikai pāris eiro salīdzinājumā ar kopējiem izdevumiem, jo ​​jaunās likmes var pārsniegt desmit vai pat divdesmit eiro atkarībā no jūsu transportlīdzekļa modeļa un dzinēja tilpuma. Faktiski ir priekšlikums palielināt tehniskās apskates izmaksas par 10%, kas varētu būtiski ietekmēt jūsu budžetu.

Ir plānots par 10% palielināt izmaksas par tehniskajām apskatēm, kas varētu būtiski ietekmēt jūsu finanses. Lai gan zemu izmešu transportlīdzekļu īpašnieki iegūs no ceļa nodokļa samazinājuma, uz tiem tik un tā tiks piemērotas paaugstinātas tehniskās apskates izmaksas.

Neskatoties uz to, ka tas bieži tiek ignorēts, ir vērts padomāt, vai cenu kāpums par obligātajām tehniskajām apskatēm patiešām ir pamatots, ņemot vērā CSDD ievērojamos ieņēmumus. Organizācija ir pastāvīgi aizņemta, kā rezultātā tiek nodrošināta vienmērīga ienākumu plūsma. Ir svarīgi atzīt, ka jebkuras cenu izmaiņas neapšaubāmi ietekmēs personas, jo īpaši šajos sarežģītajos laikos.

loading...