CSDD Izsludinājis vairākas vienkāršas darba vietas par 2200 Eiro mēnesī! Lūk, kas būs jādara

Jebkurš šādā krīzes laikā pavisam noteikti būtu gatavs mainīt darba vietu zinot, ka tiks piedāvāta krietni lielāka alga. Protams, ka daudzi meklē pašu labāko risinājumu savai dzīvei, lai pēc iespējas augstāk varētu pakāpties pa karjeras kāpnēm, tomēr vienmēr viss ir tik vienkārši kā varētu domāts. Šajā gadījumā ar interesantām darba vakancēm klajā nākuši CSDD pārstāvji, kur alga ir vairāk nekā vienkāršo zolīda un tas nozīmē, ka pretendentu tik tiešām solās būs ļoti daudz. Laiks ķerties klāt pie paša svarīgākā un saprast, kas tās par vakancēm un kādi cilvēki tad šeit īsti noder!

Esošajā situācijā Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas savos sociālajos kontos ievietoja informāciju par to, ka tiek meklēti jauni darbinieki pašā CSDD. Jāņem vērā, ka šeit gan nebūs vajadzīgi vairāki bakalauri grādi vai kas tāds, taču no otras puses skaidrs, ka sava tipa izglītībai vajadzēs būt. Attiecīgajā situācijā jāņem vēra, ka tāda arī daudziem būs, līdz ar to gaidāmie pieteikumi noteikti būs lielā apmērā. Aplūkosim, ko tad CSDD minēja un par kādas vakances tipu šeit iet runa, lai cilvēki zina par ko tad īsti iet runa.

Patreizējā situācijā tiekot meklēt tehniskās kontroles uzraudzības darbinieks. Pēc nosaukuma nemaz neliekas grūti vai ne? Iesākumā jāpiemin par galveno, kas tad ietilpst kopējos darba pienākumos, lai saprastu, kas tieši ir jādara un nebūtu nekādu pārpratumu. Viens no galvenajiem priekšnoteikumiem ir tehniskās stāvokļa kontroles un tā atkārtota izvērtēšana, ja tas nepieciešams. Papildus tam transportlīdzekļa kontroles uz ceļa un tehniskās apskates staciju apsekošana, kas nešķiet nekas tāds, vai ne?

Vajadzēs tehniskās zināšanas, lai pārbaudītu automašīnas tehnisko ekspertīzi, ja tā tiek pārbūvēta un attiecīgi pārbaudīt izgatavotāju pārbūves uzņēmuma apsekošanas informāciju, vai viss tiešām ir izdarīts pareizi. Beigu beigās klāt nāk jaunu transportlīdzekļu tehnoloģisko un diagnostisko iekārtu pārbaude. Šajā ziņā jāpiemin par zināšanām un prasmēm.

Kandidātiem būtu svarīgi, lai ir tehniskā izglītība, kas saistīta ar mehāniku vai transportu saistībā. Tāpat tiekot prasīta B kategorijas apliecība. Šis ir būtiskākais no visa, tālāk tiek prasītas labas komunikācijas prasmes un godīgums pret apkārtējiem un spēju patstāvīgi strādāt un pieņemt lēmumus. CSDD arī būtu vēlams, ja būtu kāda darba pieredze, kura saistīta ar transportlīdzekļiem, kas būtu tikai plusiņš.

Priekšroka būs arī tiem, kuriem ir papildus citas kategorijas apliecība un svešvalodu zināšanas. CSDD beigās piemin, ka piedāvā dinamisku darbu un draudzīgus kolēģus kā arī visu smalko apmācības programmu. Tāpat draudzīgi darba laiki ar iespējām mainīt grafiku. Transportu darba pienākumu veikšanai, kas tik tiešām ir ļoti liels pluss un atalgojumu, kas svārstās līdz pat 2200 Eiro mēnesī.

loading...