“Nu ir gana klusēt! Man žoklis vaļā no redzētā” Sieviete laicīgi brīdina citus par veikalā nopērkamu produktu

Katram no mums kādu reizi ir bijis tā, ka nopērkam kādu produktu, ko beigās nemaz īsti nevar izmantot. Dažreiz tas ir bijis sabojājies, dažreiz saspiedies un neēdams, tomēr ir vēl kādas citas nianses un šajā gadījumā sievietei gadījās tieši tā. Lai arī kopējā “ķēpa” ir diezgan liela, taču sieviete izlēma, ka ir gana laiks klusēt un paturēt visu pie sevis, tā vietā, tas noteikti ir jāpasaka citiem. Jo kāpēc gan nepabrīdināt citus par šādus produktu, kas īsti nemaz nav izmantojams tam paredzētajai lietai?

Protams, ka viss ne vienmēr ir tik perfekti kā vēlētos, tomēr jāsaprot, ka ik reiz, kad iepērkamies, vajadzētu tiešām vizuāli nopētīt preci un arī palasīt tā patieso sastāvu, jo kā izrādās, ne viss ir tā, kā tas izskatās no pirmā skatu uzmetiena. Tūlīt arī sapratīsiet par ko iet runa, jo tas itin nemaz nav normāli, ja šādi pircēji ņemt un beigās vārda tiešākajā nozīmē iegrābjas un par to vēl samaksā naudu. Laiks aplūkot sievietes izteikumus par viņas nopirkto preci.

Sieviete, kuras vārds ir Inese, jau laicīgi internetā pievienojusi bildes un tekstu par nopirkto produktu, kuru nekādā gadījumā neiesaka citiem cilvēkiem un tam ir vairāki būtiski iemesli. Pati Inese stāsta : “Es vienkārši esmu ar žokli vaļā… Kā kaut ko tādu vispār var pārdot veikalā zinot, ka tas nav izmantojams? Nesaprotu, kas to visu vispār skatās un vērtē!”

“Es paņēmu un vārīju gaļai sālījumu, no šīs sāls es beigās ieguvu kaut kādu pelēku žļurgu, nekas iepriekš dzīvē tā vēl nebija sanācis, jo zinu, ko daru. Tad nu sāku pētīt, kas tieši lācītim vēderā. Lasiet paši! Lietojiet “veseli,” stāsta sieviete, kuri ir pilnīgā izbrīnā no tā, kāpēc šādas lietas vispār pārdodas veikalā, daudzi to lieto pašiem pat nenojaušot, kas tur vispār ir iekšā. Drausmas!

Pastudējiet paši, kas patiesībā ir pārtikas piedeva E536! Izrādās, ka tas ir veselībai bīstams un kādā sakarā, kas tāds ir šādā veikalā nopērkamā sālī? Sieviete ir pilnīgā neizpratnē un arī komentāros parādās informācija, ka tieši šis E536 ir ļoti daudzos produktos, ko pērkam veikalā. Vai kādreiz izpētiet katru E vielu ko redzat veikalā? Diez vai, bet pēc šī visticamāk sāksiet, jo šis ir veselībai bīstams produkts, kurš pamatoti norāda, ko tas var izdarīt Jūsu veselībai.

loading...