LIDL veikali paziņojuši milzīgas izmaiņas itin visos veikalos! Tagad tas pilnībā mainīs pircēju ikdienu!

Kā jau milzīgai veikalu tīklam, kā LIDL, vienmēr vajadzīga attīstība un dažādu lietu mainīšanas. Tieši šajā saistībā LIDL paziņojuši par grandiozām izmaiņām un nav pat jābrīnās kāpēc, jo laikam ejot, viss attīstās, tāpēc jātiek līdzi un lielākie veikali vienmēr zina kā to izdarīt. Lūkojoties uz pārmaiņām, tas tik tiešām šķiet atstās ļoti labu praksi uz patērētājiem. Lielākoties tas saistīts ar to, ka tas mainīts ikdienas pircēju iepirkšanās kopējos paradumus un vai tas nav gana lieliski? Tas nu laiks aplūkot, kas tieši mainīsies un kādas izmaiņas sagaida cilvēkus.

Jau esošā situācijā visi zina, ka LIDL jauno vienumu ir ieviesis, taču kādam noteikti tas būs jaunums, jo ne visi seko līdzi jaunākajām tendencēm. Līdz ar to, tas patiešām pozitīvā veidā ietekmēs visus pircējus, kuri regulāri apmeklē LIDL veikalus un tūlīt sapratīsiet kāpēc. Tas skaidrojams ar to, ka LIDL vēlas būt vēl īpašāki pret saviem klientiem un vēlas, lai cilvēkiem iepirkšanās LIDL veikalos būtu vēl ērtāka, tāpēc laiks aplūkot šos jaunumus.

Lai šī brīža jau tā grūtajā periodā varētu cilvēkiem sniegt krietni lielāku palīdzības žesti un izpratni par visiem veikala produktiem un to iegādi, LIDL ir laidis klajā mobilo lietotni ar nosaukumu “LIDL PLUS.” Tas ir efektīvs papildinājums, kas palīdzēs ne tikai iepazīties ar aktuālo informāciju, atlaidēm un veidot iepirkuma sarakstus, bet vēl viena pati labākā lieta, ko cilvēki izmanto kā galveno, lai iepirktos.

Aplikācija ir pieejama App Store un Google Play veikalā. Tas iepirkšanos padarīs daudz aizraujošāku pilnīgi visiem. Labākā stāsta daļa ir tajā, ka šajā lietotnē regulāri cilvēkiem parādīsies dažādi kuponi, kur par daudz lētāku naudiņu varēs nopirkt veikalā, nekā tas īstenībā maksā. Viss, ko vajadzēs izdarīt aktivizēt kuponu aplikācijā un noskenēt pie kases un atlaide uzreiz tiks piemērota, vai nav kolosāli? Tagad varēs ietaupīt vēl krietni vairāk naudiņas.

Tas viss ir ļoti vienkārši un LIDL pat izstrādājis vairākas pamācības, lai to vienkārši varētu izdarīt par gados vecāki cilvēki. Tur būs ne tikai ikdienas piedāvājumi un kuponi, bet arī Scrach Plus digitālā karti kur varēs saņemt kuponus kā atlīdzību. Zem kuponiem būs paslēpti dažādi ļoti interesanti un izdevīgi piedāvājumi. Tāpēc nav brīnums, kāpēc LIDL izdodas būt tik labiem!

loading...