Dēļ ieviestā “Lokdauna” LIDL steidzami nāk klajā ar paziņojumu, kas ietekmēs pilnīgi visus veikala pircējus

Pilnīgi ikvienam iedzīvotājam ir rūpīgi jāņem vērā esošā situācija par notiekošo un jāuztver viss pilnīgi atbilstoši pieprasītajam, jo tikai tā kopā varam uzlabot situāciju, nemaz nerunājot par to, kas var notikt tālāk, ja šis viss netiks ievērots. Jāņem gan vērā, ka daudzi kā izrādās nemaz nezina, kas cilvēkiem ir atļauts un kas nav atļauts šajā lokdauna laikā, tomēr cilvēkiem ir jārēķinās ar konkrētām lietām un laiks iepazīties arī ar LIDL paziņojumu, kurš jau izskanēja iepriekš, tomēr daudzi to pat nav zinājuši.

Esošā iemesla dēļ LIDL ir nācis klajā ar ļoti steidzīgu paziņojumu, kas jāzina pilnīgi visiem veikala apmeklētājiem, kuri nāks uz veikalu un visticamāk gaidīs ilgu laiku garajās rindās, lai tikai varētu tikt veikalā un nopirkt sev vajadzīgās liedas. Tad nu laiks ķerties klāt pie galvenā paziņojuma, ko izplatījuši LIDL pārstāvji, lai varētu informēt sabiedrību par precīzajām izmaiņām, kuras jau ir stājušās spēkā.

“Mūsu veikalu komandas stādā tik tiešām ļoti efektīvi, kā arī ātri, lai varētu apkalpot pircējus, kā arī nodrošināt svaigākos un kvalitatīvākos produktus par zemāko iespējamo cenu. Tāpat, vienlaikus, šī ir jauna situācija pilnīgi ikvienam no mums, kas tik tiešām prasa arī zināmu pielāgošanās situāciju. Tieši tāpēc, lai varētu nodrošināt visiem iespēju iepirkties saīsinātajā veikalu darba laikā, mēs visi kopā samazināsim nevajadzīgo drūzmēšanos, un nodrošināsim ātrāku iepirkšanos katram klientam, paziņoja Dana Hasana, LIDL Latvijas komunikācijas departamenta vadītāja. “

Tiem, kuri vēl nezina, saīsinātais darba laiks jau ir spēkā no 6:30 rītā līdz 19:00 vakarā, tāpēc ikvienam noteikti vajadzētu kārtīgi apsvērt un piedomāt, kurā brīdā tad doties uz LIDL veikalu un vai tiešām ir vērts gaidīt ilgu laiku pie veikala durvīm garajās rindās. Drūzmēšanās ierobežošanai pie ieejas jau būs izvietotas metāla barjeras, lai varētu precīzi rindas kārtībā kontrolēt pircēju skaitu. Pašlaik veikalos ieeja būs tikai ar ratiem, kuru katram personīgi izsniegs apsargs vai veikalā stradājošai. Pieejamo ratiņu skaits aprēķināts tā, lai tiktu ievēroti 25m2 uz katru cilvēku.

Jāatgādina par to, ka LIDL komandai jau kopš vasaras tiek nodrošināti bezmaksas antigēnu testi. Visas veikalu komandas valkā maskas, lai varētu apkalpot klientus un ievērotu citus vajadzīgos standarus un drošības pasākumus. Tāpat aicinām visus LIDL veikala apmeklētājus ievērot epidemioloģiskos noteikumus un valkāt masku, kā arī ievērot distanci un dezinficēt rokas gan veikalā, gan pēc tā apmeklējuma.

loading...