Skumji… Diemžēl ir miris pats jaunākais ar Koronavīrusu inficētais cilvēks

Pašlaik ļoti stingri ir jāņem vērā, ka esošā pandēmijas laikā cilvēkiem mēdz piemitināt nejauku joku par to – Lai arī no kā cilvēks būtu nomiris, tiek uzskatīts, ka cilvēks nomiris no Koronavīrusa. Pareizāk būtu teikt, ka pat uzpiest, tomēr realitātē tā nebūt nav. Tas skaidrojams ar to, ka tiek veiktas ļoti specifiskas un striktas analīzes, kuru rezultātā tiek noskaidrots vai cilvēks tiešām miris no koronavīrusa.

Pašlaik klajā ir nākusi informācija, ka Dienvidāfrikā ir miris līdz šim, iespējams, jaunākais cilvēks, kas ticis inficēts ar jauno un bīstamo koronavīrusu. Britu raidsabiedrība jau paziņojusi, ka ir miris vien divas dienas vecs bērniņš. Atklājās, ka māte bijusi inficēta ar konkrēto vīrusu, kā rezultātā ticis inficēts arī bērns.

Mazais bērniņš bija dzimis priekšlaicīgi, jo sākās negaidītas problēmas ar bērna elposanas sistēmu. Pavisam līdzīgs gadījums ir noticis arī Anglijā, kur tikai 3 dienas pēc bērna dzimšanas, mira mazs puisēns, kura māte arī bija inficēta ar bīstamo vīrusu. Pēc zīdaiņa nāves, arī mazuli tika konstatēts Koronavīruss.

Ziņu aģentūra LETA jau bija ziņojusi, ka koronavīrusa inficēto skaits visā plašajā pasaulē pārsniedzis vairāk nekā piecus miljonus. Konkrēta informācija ir ņemta no AFP aģentūras un dati apkopoti no valstu oficiālajiem avotiem.

Savukārt mirtušo skaits jau pārsniedzis vairak nekā 350 tūkstošus, kas ir milzīgs cipars… Un skaits tikai turpina pieaugt ar katru brīdi.

Lasi vēl : Kariņš paziņo, ka ierobežojumi tiks saglabāti arī pēc Ārkārtējās Situācijas beigām 9. Jūnijā – Lasi spiežot uz raksta : 

loading...