Kariņš paziņo, kas notiks Latvijā, ja saslims vēl lielāks skaits cilvēku

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pēc tikšanās ar valdību veidojošo partiju pārstāvjiem sacīja, ka jo vairāk cilvēku, kas slēdz saslimst ar Covid-19, jo vairāk viņi ir spiesti samazināt savu pamatpakalpojumu apjomu. Arī slimnīcas paliek aizvien noslogotākas un tā ir pati lielākā problēma, kas pašlaik mūs visus skar un skars arī tuvākajā laikā. 

“Mēs esam ļoti noraizējušies par slimnīcas stāvokli un pamanījām, ka slimnīcas ir pārpildītas un spiestas atteikties no noteiktiem plānotajiem pakalpojumiem. Premjerministrs sacīja, ka jo vairāk Covid-19 pacientu, jo vairāk slimnīcu ir spiestas samazināt pamatpakalpojumu apjomu. Un tas rada ļoti sliktu iespaidu uz kopējo slimnīcu dauzumu.

Kariņš atgādināja, ka, lai nepieļautu saslimstības pieaugumu, valdība ir pieņēmusi dažādus drošības pasākumus, kā arī ierobežojošus pasākumus.

Politiķis paskaidroja: “Tas viss ir paredzēts kopējam mērķim – aizsargāt sevi un savus tautiešus, nevis riskēt ar savu un savu tautiešu veselību un dzīvību.”

Premjerministrs pateicās visiem ārstiem un ārstu palīgiem, ka “viņi strādā frontes līnijā ļoti lielos stresa apstākļos”. Ministru prezidents pateicās arī lielākajai daļai valsts iedzīvotāju, kuri ievēroja noteikumus. Valdības vadītājs uzsvēra: “Ir nepieciešama kopīga rīcība – atsvešināt, mazgāt rokas un valkāt maskas.”

Tieši šī principa dēl, varētu teikt, ka bez maskas neiztikt nekur, jo tagad viss notiek tikai tā. Vienīgā ieta,kur masu nevajadzēs valkāt, tā būs māja un pagaidām vēl ārtelpas.

Avots

loading...