“DEPO” Lielveikals nācis klajā ar pavisam nepatīkamu vēsti! “Tagad tas ietekmēs ikvienu pircēju”

Iespējams, ka daudzi to jau zina, taču, pēc jaunākās informācijas, daļa cilvēku nezina, kāda ir šī brīža Depo situācija un kas notiks tālāk. Protams visi gan zin to, ka DEPO lielveikals ir vieta, kur var iegādāties pilnīgi visu mājai, dārzam un pat arī pārtiku. Šajā gadījumā ziņas nav īpaši patīkamas, un daudzi cilvēki ar tām var būt neapmierināti, jo tas skar daudzus. Šajā sarežģītajā periodā DEPO sociālajos tīklos dalījās ar ļoti svarīgu informāciju, skaidrojot, kā lietas attīstīsies tālāk.

Saistībā ar valsts jaunāko paziņojumu – DEPO ir viens no veikaliem, kuru nācās slēgt, jo to galvenās sastāvdaļas nesatur pārtiku, kas pārsniegtu citu preču klāstu, tāpēc DEPO iedzīvotājiem ir slēgts. Protams, ka joprojām internetā ir iespējams pasūtīt preces un saņemt tās stāvot pie veikala, tomēr pati svarīgākā lieta ir tā, ar kādu jaunu paziņojumu ir nācis klajā DEPO.

Tā kā DEPO veikali ir slēgti (izņemot tiešsaistes pasūtījumus), DEPO nācis klajā ar interesantu paziņojumu, kas var izraisīt daudzu Latvijā dzīvojošo cilvēku interesi. DEPO piedāvā doties uz mūsu kaimiņvalstīm, lai iegādātos visu nepieciešamo un apmaksātu visas degvielas izmaksas vai tās daļu. Vienkārši sakot, paņemiet līdzi Latvijas izdotu DEPO karti. Izņemot alkoholu un tabaku, visiem pirkumiem varat saņemt tieši 10% atlaidi. Vai nav iespaidīgi?

Ņemiet vērā, ka tuvākie DEPO veikali darbojas Lietuvā (Viļņas Ukmerges ielā, Viļņas Gariūnos, Paņevežā, Klaipēdā, Kauņā) un Igaunijā (Tallinā). Visi šie veikali ir jauni, lieli un ar lielu dažādību. Veikalu cenas Igaunijā un Lietuvā ir tādas pašas kā Latvijā. Veikala adresi lūdzam pārbaudīt mājaslapā www.depo.lv. Taču tas nav mainījis faktu, ka Latvijas iedzīvotāji saņems 10% atlaidi visiem pirkumiem ar savu DEPO karti, kas patiešām ir pārsteidzoši un var būt ļoti izdevīgi daudziem cilvēkiem.

Lietuvā strādājam tikai “zaļajā režīmā”, proti, DEPO veikalos var strādāt tikai darbinieki ar sertifikātiem, un veikalus var apmeklēt klienti ar savietojamības sertifikātiem, tajā skaitā Latvijā izsniegto ES digitālo sertifikātu. Pirms ieiešanas veikalā jāuzrāda apliecinošs dokuments ar personu apliecinošiem dokumentiem. Dodoties uz veikalu, jāvalkā maska. No Rīgas līdz Paņevežas DEPO veikalam ir tikai 150 kilometri, bet no Liepājas līdz Klaipēdai DEPO tikai 98 kilometri.

Ceļa izdevumu kompensēšanai lūgums ņemt līdzi Latvijā izdotu DEPO klienta karti. Ar šo jūs baudīsiet 10% atlaidi no kopējās pirkuma summas veikalos Lietuvā un Igaunijā (nav attiecināma uz alkoholiskajiem dzērieniem un tabakas izstrādājumiem).

loading...