Diemžēl katra ceturtā sieviete saskaras ar smagu olnīcu slimnīcu! Laikus pamanis šos simtpomus, pirms nav vairs par vēlu!

Katrai ceturtajai sievietei šī ir problēma un tas tik tiešām ir nopietni un tas nekādā veidā pat nav normāli, jo skar tik lielu daļu sievietes!  Sievietes ķermenis dzīves laikā piedzīvo daudz un dažādas pārmaiņas. Tās ir gan emocionālas, gan fiziskas pārmaiņas, kas noris pubertātes un menopauzes laikā. Ar tām ir saskārusies jebkura sieviete. Dažkārt šīs izmaiņas ir izjūtamas arī svara, ķermeņa formas un citu fizisku pazīmju veidā, Ķermeņa izmaiņas ir normālas, un tās ietekmē gan vecums, gan reproduktīvais vecums, gan hormonu līmenis.

Katra sieviete ir citāda un katra sieviete piedzīvo unikālas pārmaiņas, nevienai tās nav vienādas. Taču 20 procenti sieviešu saskarās ar policistisko olnīcu sindromu (PCOS), kura simptomi var būt smagi un traucējoši.

Taču, ja jums jau ir diagnosticēts šis stāvoklis vai ir aizdomas par policistisko olnīcu sindromu, nav iemesla satraukties, jo cerība vēl pastāv. Lai gan pilnīga ārstēšana nav atklāta, pastāv veidi, kā šo stāvokli kontrolēt.

Kas īsti ir policistisko olnīcu sindroms? Policistisko olnīcu sindroms ir endokrīns stāvoklis, ko sievietēm var izraisīt paaugstināts androgēnu līmenis vai vīriešu hormonu līmenis.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...