Kā dzīvosi un kā pelnīs katra zodiaka zīme 2019. gadā? Laiks pārmaiņām!

Atroloģe Vasilisa Volodina apgalvo, ka jebkurš var būt veiksmīgs, un tev pat tam nav jāpieliek lielas pūles. Galvenais ir lai viss atrastos savā vietā. Un to jūs arī šajā rakstā uzzināsies, kad zvaigznes ir paredzējušas veiksmi atbilstoši jūsu horoskopa zīmei.

Auns – šajā gadā auniem jāuzņemas vadītāja loma, kas nesīs viņiem veiksmi. Veiksmīgākie šā horoskopa īpašniekiem būs jomās, kas skars politiku, pedagoģiju jurisprudenci un sportu. Kopā ar publicitāti un vadības lomu, kā arī ar fizisko palīdzību, atnāks arī nauda.

Vērsis – no šo horoskopa zīmju pārstāvjiem sanāks veiksmīgi baņķieri, grāmatveži un ekonomisti. Varam secināt, ka vēršiem jāpievēršas finanšu jomai. Naudas lietās Vērsim palīdzes dažādu greznuma lietas. Vērši būs sekmīgi juvelieri, nekustamā īpašuma speciālisti un luksusa preču tirgotāji.

Dvīņi – Dvīņi gūs finansiālus panākumus jomās, kur nepieciešams uzstāties un runāt plašākai auditorijai. Dvīņi, kā zināms, ir lieliski oratori, tāpēc viņiem der aktiera, pasniedzēja, psihologa, garīdznieka, žurnālista, politiķa, literāta vai konsultanta profesijas.

Vēzis – Vēžiem Vasilisas Volodinas horoskops iesaka darboties sociālajā vai pakalpojumu jomā. Šī zvaigznāja pārstāvjiem izdosies sevi realizēt ārsta, zinātnieka, skolotāja, dizainera, friziera darbā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...