Zaķīt, gribu vēl!

167cb40  Pārlapojot vecās bildes ar smaidu skatos uz tām, kurās manas ķermeņa aprises bija ieguvušas pavisam citus veidolus, nekā ierasts, – tas bija sen aizmirstais grūtniecības periods pirms teju 10 gadiem un sūrais darbs, izbarojot bērnus.

Beach-Babes-Bikini-Wallpaper

Taču, lai neteiktu, ka viss bija saistīts tikai ar  fiziskām ciešanām, jāatzīst arī klāt nākušais bonusiņš – plus divi izmēri, kas neierasti smagnēji iegūla krūšturī. Beidzot spēju izjust to, kā ir uzvilkt kreklu ar lielu izgriezumu, kas ne tikai palīdz barot bērnu, bet arī piebur vīriešu acu skatienus, gluži kā vasarā saldumi piebur lapsenes. Jau pats grūtniecības laiks man, kā jau katrai sievietei, kas pirmo reizi iet tam cauri, bija pārsteigumiem pilns un prasīja ne mazums pūliņu, lai aprastu ar jauno situāciju, kas konstanti mainījās katru dienu.

kiss  Pirmais un patīkamākais aspekts, kas sagaida katru, kas pirms tam pieturējies pie klasiskās izsargāšanās metodes ar prezervatīvu, ir beigšana iekšā. Finally  – bez raizēm, ķeksītis ir ievilkts, ko tur vairs! Vīrietis uzgavilē, cik labi spēj mani izjust, un sāk beigt neierasti ātri. Tie ir baudpilni izgaršoti orgasma mirkļi, kas pēcāk mijas ar tikpat riebīgu mazgāšanos un vērošanu, kā no tevis tas viss pamazām atrod izeju…

large_Wallpaper_7978  Manam vēl nedzimušā bērna tēvam bija paveicies – es piederēju tai aktīvo sieviešu grupiņai, kuru ikdienā gluži kā ēna pavadīja pastāvīgs gribulis – grabulis. Grabulis tāpēc, ka mēdzu kaitinoši viņam pie auss īdēt – zaķīt, gribu vēl!

last_kiss_by_deignis-d49vp5a

Šī nodarbe kļuva arvien jautrāka, tuvojoties noteiktajam dzemdību termiņam. Tev – sievietei, kurai šajā brīdī vajadzētu iemist grūtnieces spīdumam, tev – auglības simbolam, likās, ka spoguļattēlā drīzāk pretī veras izskalots kašalots. Parasti gaidītākie vārdi no vīrieša mutes ir tie trīs, protams Es tevi mīlu, bet es no sava vīrieša gribēju sagaidīt tikai, cik tu esi skaista! Vai ‘’kā tu mani uzbudini’’. Tas bija vitāli svarīgs aspekts, kam bija jānāk obligāti un regulāri pār otra cilvēka lūpām, lai es spētu saglabāt pēdējās pašpārliecinātības paliekas.

loading...