Kādēļ suņi ir tik uzticīgi?

Ir bijuši neticami suņa lojalitātes un mīlestības piemēri. Suns, kurš guļ blakus sava saimnieka zārkam un sēro. Vai suns, kurš vienmēr sagaidīja savu saimnieku vilciena stacijā pēc darba un, kad saimnieks pēkšņi nomira, suns turpināja doties uz staciju noteiktā laikā, 9 gadus pēc kārtas.

Kādēļ suņi ir tik uzticīgi?

Daži varētu teikt, ka suņi mums ir tik uzticīgi, jo viņi paļaujas uz mums, ka mēs viņiem nodrošināsim ēdienu un mājvietu. Bet, kad ir redzami piemēri, kad saimnieks atgriežas mājās no garākas prombūtnes, suņa prieks ir neaprakstāms un tad tu saproti, ka tas ir kas vairāk par ēdienu un pajumti.

Suņi nav individuālisti. Viņi vēlas piederēt kādam “baram”, vai tas būtu suņu bars vai cilvēka, vai jebkuras sugas dzīvnieka. Tāpēc ir redzama “draudzība” arī starp suni un kaķi u.c. Suņi izjūt skumjas, kad kāds no viņa bara ir aizgājis.

Mīlošie radījumi

Suņiem ir dabiski izrādīt savu patiku un mīlestību. Viņu instinkts, radīt saikni starp sevi un cilvēku un kļūt par “cilvēka labāko draugu”. Suņi vēlas būt mīlēti un izrādīt savu mīlestību, kas ir arī tas ko mēs katrs dziļi sirdī vēlamies. Tomēr mums vieglāk ir atvērt savu sirdi mīlestībai pret suni, nekā pret cilvēku, tāpēc, ka suņa mīlestība ir konstanta, pastāvīga un patiesa. Ko ne vienmēr var teikt par cilvēku mīlestību.

loading...