Kas tik neatrodas cilvēku degunos

Stīvam Īstonam (Steve Easton), kuram ir 51 gads, vienmēr bija cīnījies ar vieglām iesnām un galvassāpēm. Viņš vienmēr bija vainojis siena drudzi pie šīm parādībām.

Bet nu viņa deguna ejas ir tīras, pirmo reizi pēdējo 44 gadu laikā. Pagājušajā nedēļa viņš piedzīvoja spēcīgu šķavu un pēc tam kārtīgu deguna izpūšanu. Rezultāts bija tāds, ka beidzot izdevās izdabūt priekšmetu, kas bloķēja deguna eju.

man nose2

Izrādījās, ka viņa degunā visus šos gadus bija atradusies gumijas šautriņas uzgalis, tāds kāds ir pistole ar gumijas šautriņām. Šis uzgalis ir bijis viņa degunā kopš 1970tajiem gadiem, kad viņš vēl bija mazs zēns.

Kad viņš to pastāstīja savai 77 gadus vecajai mātei viņa teica: “Ak jā! Mēs tevi 7 gadu vecumā aizvedām uz slimnīcu, jo mums šķita, ka tu esi ieelpojis vienu no tiem uzgaļiem. Ārsti meklēja ilgi, bet neko neatrada. Mēs nojautām, ka viņi ir kļūdījušies, bet nezinājām kā mainīt situāciju un šķita, ka sākotnēji tev arī neradās nekādas veselības problēmas.”

man nose3

“Es biju pārsteigts, bet nekādas citas būtiskas izmaiņas es nejutu ne savā elpošanā ne smaržas izjūtā. Tas man liek prātot, vai varbūt manā degunā atrodas vēl, kas tāds par ko es nezinu,” prāto Stīvs.

man nose4

loading...