Latvijā plaši pazīstamais aktieris paziņo visiem, kas kritizējuši Vējoni! Ko tādu negaidīja pat žurnālisti!

Visi, kas sekoja līdzi Dziesmu un Deju svētkiem, pavisam noteikti zina par slaveno Valsts Prezidenta – Raimonda vējoņa uzrunu, kur Dziesmu un Deju svētkus gandrīz nejauši nosaucis par Ziemassvētkiem. Apstājās pie vārdiem Ziemas…. Saprata, ka uznācis milzu uztraukums.

Tomēr, ja esi no tiem, kas vēl par šo situāciju nezina, tad drīz uzzināsi.  Iznākot publikas priekšā viņš bija tik ļoti uztraucies, ka nespēja sakarīgi pateikt normālu teikumu un visu esot darījis saraustīti, saprotams, ka uztraukums, bet tomēr Latvijas prezidents.

Liela daļa jau ir kritizējusi Vējoni par to, ka viņš ir prezidents un viņa galvenais darba pienākums valsts priekšā ir ļoti prasmīgi runāt, kā arī tautu spēcinoši atbalstīt, taču tā vietā šoreiz sanācis ir kaut kas pavisam pretējs un lielākā daļa ir bijusi šokā par notiekošo situāciju.

Nemaz nerunājot par to, ka lielākā daļa domājusi, ka tā ir izgāšanās, jo drīz vien internetā parādījās video, kāda runa bija, kāds valsts prezidente bija Vaira Vīķe Freiberga un kāda tā bija tagad – Kad valsti uzrunāja Vējonis.

Taču tas vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...