Latviju pāršalkusi milzu bēdu vēsts – Traģiskā negadījumā gājuši bojā divi cilvēki

Diemžēl Latviju pēdējās diennakts laikā ir pāršalkusi milzu bēdas un tam ir acīmredzami iemesli. Latvijā kopumā aizvadītajā diennaktī notikušas neskaitāmas autoavārijas, tomēr dažas no tām bija īpaši nesaudzīgas, kuru rezultātā ir bājuši gojā cilvēki. Pie tam jāņem vēra, ka laiks paliek tumšāks arvien agrāk un avārijas šajā laikā mēdz tikai pieaugt, tāpēc šoferīšiem uz ceļa jābūt īpaši piesardzīgiem un tam tik tiešām ir vairāki iemesli. 

Lasi vēl – Lai lasītu spied uz Bildes vai Virsraksta :

Šodien klajā nākusi noklusētā informācija

Posted by Uzsmaidi.LV on Pirmdiena, 2020. gada 26. Oktobris

30. Oktobrī, aptuveni ap pulkstens 13:00 Pārgaujas novadā, Stalbes pagastā, uz labi zināmā autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robežas notika ļoti smags ceļu satiksmes negadījums. Pēc patreizējās informācijas autobusa vadītājs uzbrauca virsū velosipēdistam, kurš no gūtajām traumām uzreiz mira notika vietā. Šos apstākļus vēl joprojām skaidro un pēta policija.

Lasi vēl – Lai lasītu spied uz Bildes vai Virsraksta :

Ļoti svarīgi informācija visiem Rimi veikal apmeklētājiem

Posted by Uzsmaidi.LV on Sestdiena, 2020. gada 17. Oktobris

Taču šonakt ap pulkstens 00:00 Koksneses novadā, Bebru pagastā, Renault automašīnas vadītājs nevarēja tikt galā ar sava transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā viņš nobrauca no ceļa galvenās braucamās daļas un uztriecās virsū elektrības stabam.

Konkrētajā gadījumā no gūtajām traumām gāja bojā viena persona, taču vēl viena persona ar smagām traumām tika nogādāta slimnīcā. Arī šo gadījumu Valsts policija turpina izmeklēt un skaidrot visus notikušā apstākļus.

Pagājušajā diennaktī 13 ceļu satiksmes negadījumos kopā cietuši 17 cilvēki. Divi no tiem bija gājēji, bet vēl divi – velosipēdisti.

Pavisam kopuma ceļu satiksmes jomā bijuši sastādīti 477 administratīvie lēmumi. 244 par ātruma pārsniegšanu, 13 par mašīnas vadīšanu alkhola reibumā un vēl astoņi par agresīvu braukšanu.

Pagājušajā diennaktī notika arī smaga autoavārija uz Salu Tilta, kurā cieta kopumā trīs cilvēki, taču šis gadījums nav beidzies letāli. Tuvojas ziema un ceļš var būt īpaši slidens, laicīgi uziekam ziemas riepas un ieturam drošu intervālu, kā arī braucam ar atbilstošu ātrumu.

loading...