Lietas, kuras nekādā gadījumā nevar darīt dzimšanas dienā

Ļoti interesanti uzskati lielā mērā sakrīt ar realitāti. Ticība dzimšanas dienai Svarīga loma jau sen tiek piešķirta dzimšanas dienai, un tai pat tika piešķirta maģiska nozīme. Nav brīnums, ka ir iesaistīti daudzi uzskati. Ja mēs viņiem sekosim, mēs spēsim pārvaldīt turpmākos notikumus, nodrošināt panākumus un ienest dzīvē laimi un panākumus.

Ko darīt dzimšanas dienā Visi zina cilvēku uzskatus un to, kā gaidīt jauno gadu, tas ir, visu gadu. Tomēr izrādās, ka šī pārliecība attiecas arī uz dzimšanas dienām. Tieši šajā laikā tiek noteiktas procedūras jūsu nākamā gada dzīvei.

Kad jūs pamodāties dzimšanas dienas rītā, lūdzu, saglabājiet labu garastāvokli, lai jūs varētu sajust pozitīvo enerģiju, ko augstākā karaspēka daļa nodeva cilvēkiem, kuri šajā dienā apmeklē ballīti. Tam ir liels potenciāls atgūt bojātus enerģijas apvalkus. Labs garastāvoklis šajā dienā var novērst pat ļaunas acis!

Konflikti, skumjas un agresija nav pieņemami. Negatīvas emocijas novērsīs tīras enerģijas plūsmu, un jūs būsit īpaši neaizsargāti pret melno maģiju un enerģijas vampīriem. Apsveriet tikai pareizo jautājumu un atdaliet to no jautājuma. Tas, ko jūs projicēsit savā dzimšanas dienā, to arī piesaistīs.

Ja esat ticīgs cilvēks, lūdzu, lūdzieties Dievam. Viņš noteikti dzirdēs un pabeigs jūsu lūgšanu. Savlaicīgi iegādājieties jaunas drēbes un palagus ballītei. Pat ja jūs neaicināt viesus, lūdzu, apsēdieties un sviniet simboliski! Nevalkājiet vecas drēbes – jums būs bail no veiksmes. Ielieciet naudu uzvalka kabatā (ja kabatas nav, šujiet tajā) – ar to pietiek visu gadu. Un, pat ja esat netīrs, pēc svētkiem jums jāgaida, lai veiktu izmaiņas!

Nesviniet dzimšanas dienas pārāk agri – tas saīsinās jūsu dzīves ilgumu. Neaizņemies naudu iepriekšējā dienā vai tajā pašā dienā (pat nesālot). Pretējā gadījumā visu gadu jūs nomocīs finanšu problēmas, nepatikšanas, nepatikšanas un konflikti darbā. Nedodiet dzimšanas dienas dāvanas vai labvēlību, tas nesīs veiksmi un labklājību nākamajam gadam.

Cik vien iespējams, izvairieties no saskares ar pacientiem – ir liels risks piesaistīt svešķermeņus. Ja tas nav iespējams, lūdzu, ielieciet kabatā sudraba kārbu – tas uzlabos enerģijas pretestības enerģijas lauku. Cilvēki, kas jūs ielūdz uz dzimšanas dienas pasākumu, ietekmēs arī jūsu nākamo gadu. 9, 13, 18, 51, 21, 13, 99 vai 100 viesi nav atļauts piedalīties. Tiek uzskatīts, ka tik daudz viesu rada nelaimi tiem, kas apmeklē ballīti. Sveču un kūku skaits uz svētku galda ir vienāds. Ja jūsu vecums atbilst kādam no šiem numuriem, jūs varat iegādāties sveces šādā skaitļu formā vai arī nelietot vispār.

Ja kāds dzimšanas dienā spēlē bļodas, viņam jāsaka: “Par laimi!” Lai izvairītos no veiksmes, fragmentus var izmest tikai nākamajā dienā. Tas pats attiecas uz atkritumiem. Labāk ir tos izņemt nākamajā dienā.

loading...