Šo, Nabadzīgo, Puisi Atraidīja Bagāta Vīra Meita. Pēc 10 Gadiem, Viņi Satikās Vēlreiz

Kādas ir īpašības kuras jūs meklējat savā partnerī?
Kad es biju jaunāka, man patika izskatīgi un jautri puiši. Bet, laikam ejot, vīrieši, kuri ir gudrāki, saprotošāki un atbildīgi, kļuva man pievilcīgāki. Es šādi mainīju savas domas, jo vēlējos mīlošu vīru no kura mani, nākotnes, bērni varētu ņemt piemēru. Bet nevaram noliegt ka ir sievietes, kuras kā galveno meklē ko pavisam citu. Tās ir sievietes kuras meklē sev partneri kurš var viņām dot visu ko viņa s vēlas. Tāpēc viņas mēdz pārbaudīt bankas konta stāvokli pirms iepazīt cilvēku.

Tāds ir arī šis, populārais, stāsts, par bagāta vīra meitu kura atraidīja puisi, jo viņš nespēja nodrošināt viņas izlutināto un grezno dzīves stilu. Pēc 10 gadiem viņi satikās, pavisam nejauši. Stāsta nobeigums ir pavisam negaidīts, bet sniegs jums vērtīgu dzīves mācību.
Lūk kāds vienreizējs mīlas stāsts :

1

Nabadzīgs puisis bija iemīlējies bagāta vīra meitā.

Pārņemts ar mīlestību pret šo meiteni viņš viņu bildināja. Bet bagātnieka meita rupji viņu atraidīja sakot: “Tava mēnešalga ir vienāda ar maniem ikdienas izdevumiem. Kā tu iedomājies, ka es varētu apprecēt tādu kā tu? Es tevi nevaru mīlēt, tāpēc aizmirsti mani. Atrodi un appreci kādu kas ir tavā līmenī.”

Neskatoties uz skarbo atraidījumu, puisis viņu nespēja tik viegli aizmirst.

Aptuveni, pēc 10 gadiem viņi nejauši satikās iepirkšanās centrā.

2

Viņa, uzreiz, viņu atpazina un teica: “Sveiks, kā tev iet? Esmu, tagad, precējusies ar ļoti gudru cilvēku, viņa alga ir 15.700 dolāri mēnesī! Tu vari to pārspēt?”

Puisis, dzirdot šos sāpīgos vārdu no sievietes, ko reiz bija tik ļoti mīlējis, aizturēja asaras un neko neteica.

Nepagāja pat daži mirkļi, kad no veikala iznāca sievietes vīrs. Bet, pirms, viņa paspēja bilst kaut vārdu, viņas vīrs nekavējoties atpazina vīrieti ar kuru viņa runāja un teica: ‘’Ser? La-Labvakar! Es redzu, ka esat iepazinies ar manu sievu!”

“Arī jums labvakar , ….?” Vīrietis atbildēja.

“Kārtera kungs, Ser!”

Vīrs, tad, pagriezās pret sievu un teica: “Dārgā, vēlos, lai iepazīsties ar manu priekšnieku. Viņam pieder tas 100 miljonu projekts pie kura es strādāju.”

Sievieti šis notikumu pavērsiens bija atstājis nespējīgu atbildēt.

Vīrietis vienkārši smaidīja un teica: ”Labi, Kārtera kungs. Man nu ir jādodas. Mani gaida svarīgas lietas, kas jāizdara. Bija lieliski jūs satikt. Lai jums jauka diena. ”

Kādu mirkli, pāris, vienkārši skatījās kā viņš aiziet.

3

Tiekot pāris, pirmajam, šokam, sieviete jautāja vīram: “Tas tiešām bija tavs priekšnieks? ”

“Jā, dārgā. Viņš ir ļoti pazemīgs cilvēks, bet viņa dzīve ir bijusi ļoti skumja. Runā, ka viņš, reiz, esot mīlējis kādu meiteni, kas viņu pameta, jo tad viņš bija vienkāršs nabadzīgs puisis. Tā dēļ, viņš ļoti smagi strādāja. Viņš bija gudrs un tāpēc kļuva veiksmīgs. Tagad viņš ir multimiljonārs un pelna miljonus dolāru mēnesī. Par nelaimi, viņš nespēja pārvarēt sāpes no lauztās sirds un, joprojām, nav precējies.”

Vīrs turpināja, sakot: “Cik, gan, tā meitene būtu laimīga, ja būtu viņu apprecējusi?”

Sieviete bija pilnīgā šokā un nespēja bilst ne vārda.

Stāsta morāle

Dzīve ir īsa. Vēl vairāk, tā ir kā spogulis, jūs redzat tikai tik cik paši atstarojat. Tāpēc nevajag būt pārāk lepniem un iedomīgiem, un raudzīties uz citiem no augšas. Viss var mainīties ļoti ātri.

loading...