Prezidents – Raimonds Vējonis ir nācis klajā ar svarīgu paziņojumu visai tautai

Pēdējā laikā valstī ir notikušas daudz un dažādas lietas, taču viena no īpaši aktuālākajām ir saistīta ar valdības veidošanu un notikumiem, kas saistīti ar Saeimu un Latvijas valts prezidentu – Raimondu Vējoni. Šī ir bijusi pati ilgākā reize Latvijas vēsturē kad Valdība tiek izveidota tik ilgā laikā un tas tik tiešām par sevi liek manīt katru reizi!

Tagad Raimonds Vējonis ir nācis klajā ar jaunu un ļoti svarīgu paziņojumu pilnīgi visiem iedzīvotājiem, kam ir svarīga norise Latvijas valstī un svarīga norise par to, kas tad notiek Latvijas valsts iekšienē un kā tiek pieņemti lēmumi.

Ir zināms tas, ka Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis 13. Saeimā ir iesniedzis jaunu priekšlikumu izmaiņas, kas attiecas uz parlamenta Kārtība rulli un saistībā ar to prezidents domā, ka viņa jaunās izmaiņas plāns veicinās sabiedrības uzticēšanos valsts varai, tāpat arī cels likuma kvalitāti un daudz lielākā mērā pilnvdeidos likumdošanas procesu.

Par šo ieceri ir informējusi Valsts kancaleja, taču zināms, ka šīs nebūšot vienīgās izmaiņas, ko ir ietcerējis Latvijas valsts prezidents, lai sabiedrība vairāk spētu uzticēties valsts varai. Kas tad īsti ir gaidāms?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...