Prezidents – Raimonds Vējonis ir nācis klajā ar svarīgu paziņojumu visai tautai

Visa pamatā ir bijusi doma par to, lai visa likumdošana būtu daudz caurskatāmāka un vieglāk saprotama valsts iedzīvotājiem. Tāpat jauno izmaiņu mērķis ir pakt to, lai cilvēki daudz vieglākā un ērtākā veidā spētu iepazīties ar likumu un tā pamatojimiem, un arī uzzināt, kādas personas piedalījušās likuma izstrādē.

Tāpat Latvijas valsts prezidents rosina virzīt jaunu priekšlikumu par to, ka rakstveidā ir ne tikai jāīesniedz priekšlikums un pamatojums, bet arī visa informācija, pie tam detaizēti par visu notikušo priekšlikumu sagatavošanās gaitā.

Tieši tāpat Raimonds Vējonis ir aicinājis radīt jaunas izmaiņas Saeimas galvenajā kārtības rullī, lai pilnīgajā, jeb trešajā lasījumā, vairs nekad nebūtu pieļaujama tādu priekšlikumu izskatīšana, kura ir pilnībā ārpus iepriekšējos lasījumos apspriestā likumprojekta mērķis un tvērums.

Taču tās nebūšot vienīgās izmaiņas ar kurām Raimonds nāks klajā, jo viņš pilnībā vēlas uzlabot to, lai sabiedrība uzticas valsts iekārtai un cenšas darīt visu, lai to tiešām panāktu.

loading...