Reālais ieskats Covid-19 pacientu dzīvei slimnīcā, ko viņi ēd un kā dzīvo

Joprojām sabiedrībā ir vairāki uzskati par to, kas pašlaik notiek, ir vai nav jāievēro tie visi Covid-19 noteikumi. Ik pa laikam kļūst aktuāli jauni saslimšanas gadījumi, kur sākumā cilvēkam nav neviens nopietns simptoms, bet vēlāk atklājas vairākas kaites, kuras norāda uz vīrusu un nekavējoties nākas doties uz slimnīcu.

Aptuveni pirms septiņām dienām Jauns.lv publikācijas ietvaros telefoniski tika sazināts ar vīrieti vārdā Kristaps, kurš sociālajos tīklos dalījās ar informāciju, ka viņam ir Covid-19 pozitīvs tests. Tajā brīdī vīrietim hospitalizācija tiešām nebija vajadzīga, lai gan telefonsarunā atklaja, ka bez oža sun garšas zuduma nekādus citus simptomus tā arī neizjūt. Tomēr pēc vairākām dienām viņa stāvoklis pasliktinājās un nācās doties pie mediķiem uz slimnīcu.

Kad vīrietis uzzināja, ka viņam Covid-19 tests ir pozitīvs, viņš nosprieda, ka paliks laukos un vienkārši zāģēs kokus un nevienu netraucēs, kā nekā viņam ir pozitīvs tests. Pa visu šo laiku viņš dalījās pārdomās Twitterī, kur detalizēti informēja par savas dienas rutīnas dzīve un kā viņš ievēro stingro pašizolāciju mājās

Lai gan viņam tiešam palaimejā izvairīties no daudz nopietnākiem simptomiem, Kristaps atklāti sociālajos tīklos mudināja nerīkoties bezbailīgi un ikdienā noteikti ņemt vērā ieteikumus un būt drošiem saistībā ar vīrusa izplatīšanos.

Viss ļoti krasi mainījās Oktobra beigās, kad Kristapa veselības stāvoklis ļoti ātri sāka pasliktināties. Pašlaik vīrietis ir slimnīcā un elpo pateicoties skābekļa balona palīdzībai.

Piepeši nonāca slimnīcā. 26. Oktobrī viņš rakstīja, ka viņam rit jau astotā simptomu diena, esot 38.7 grādu temperatūra un spēja kaut ko atklepot. Nekavējoties devās uz slimnīcu.

Kristaps palātā ievietots vēl ar četriem Covid-19 cilvēkiem, bet vēl viena gulta bija brīva. Apmeklētaji protams nekādi no palātas iziet nedrīkst. Mantas nodot var, bet lūdz to darīt vienu reizi dienā, jo personām tiešām ir ļoti daudz darāmām, stāsta Kristaps. 

Viņs komentējis noteiktās sabiedrības domas par to, ka Covid-19 ir izdomāts, vai mākslīgi uzpūsts. Kristaps izteicās : “Vienam opim šeit laiž skābekli, nav ne temperatūras, ne klepus, viņš knapi līdz tualetei četrus soļu var aiziet. Es tiešām nezinu, ko teikt par visiem tiem, kuri runā stulbības. Viņi vienkārši nav nobijušies?”

Avots

 

loading...