Redzētais vienkārši lika raudāt… Pie Bābelītes uzstādītā videokamera nofilmē traģisku brīdi

Sociālos tīklus pāršalcis baiss notikums! Nakts vidū Vidzemes pārvaldes dežuranta monitors bija redzami videonovērošanas ieraksti. Vienā no monitoriem bija redzami auto lukturu gaismas. Tas, protams lika paskatīties, kas nakts vidū cilvēkiem darābs pie Bābalītes ezera. Kārtības sargs uzreiz pieversās ekrānam un lūkojas, kas notiks tālāk.

Pēc brīža varēja redzēt, ka pie ezera ir piebraucis taksometrs. Tas apgriezās un apstājās. No takša izkāpa vīrietis un devās pie ezera malas, kur gulēja kāds nekustīgs cilvēks. Dežurants nekavējoties zvanija policijai, taču pats sāka tīt atpakaļ video ierakstu, lai saprastu, kas šeit iepriekš norisinājies.

Redzētais vienkārši licis pamatīgi nobālēt. Konkrētais dežurants attina atpakaļ video ierakstu un pamanīja visu notikuma kopējo ainu. Video bija redzams, ka pirms 2,5 stundām (Pulksten 22:17) pie ezera redzamas divas sievietes, no kurām viena sēdus stāvoklī virzjās uz ezera pusi, otra sieviete virzījās viņai pakaļ. Tad viena ielekusi ūdenī, otra viņai sekoja. Viena no viņām izrāvusies, iepeld ezerā un sākusi slīkt. Aptuveni pēc trim minūtēm sieviete ūdenī vairs nebija redzama (Pulksten 22:22)

Turpretī otra sieviete izlīdusi no ūdens un palika guļam krastmalā, kur viņu pāris stundas vēlāk atrada taksometra vadītaja. Tikmēr norādītajā vietā jau ieradās policijas ekipāža. Taksometra vadītājs atklājis, ka ezerā noslīkusi 40 gadus veca sieviete, savukārt krasā sirmgalve, kas bija pārsalusi, sildījās mašīnā, viņa bija māte 40 gadus jaunajai meitai. Izrādījās, ka konkrētais takstits pats abas bija atvedis uz turieni aptuveni pulksten 20:00.

Takstits stāstija : “Mēs konkrēti sarunājām, ka viņi šeit būs līdz pusnaktij, es nobrīnijos un iedevu telefonu. Pateicu, ka varu atbraukt arī ātrāk.” Taksometra vadītājs šīs sievietes uz vietu pie Bābelītes ezera vadāja jau pēdējās 3 dienas… Policija skaidro notikušā apstākļus. Policija jau nopratusi, ka meita gribējusi izdarīt pašnāvību…

Video :

Lasi vēl : Šodien tikusi paziņota iepriekš noklusētā informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru

Avots

loading...