Pāragri mirušā Matīsa Runguļa māte atklājusi jaunas detaļas par dēla nāvi

6. Maijā 29 gadu vecumā no dzīves aizgāja Latvijā zināmais un daudzsološais mūzikas producents, kā arī multiinstrumentālists Matīss Runtulis (7.03.1991. – 6.05.2020.) Viņa skatuves vārds ir zināms, kā “Mr. Myster”. Nu klajā ir nākusi arī viņa mamma Sanita Tauriņa, kura veica sarunu ar “Privātā Dzīve”, sarunā atklājusi vairākas būtiskas detaļas par dēla nāvi.Izdevumam Privātā Dzīve Matīsa Runguļa māte atklāj, ka ar vīru Viktoru, joprojām nepamet vainas sajūta par to, ka viņi nav spējuši izvērtēt īsto brīdi, kad Matīsa dzīvē sākās liela un postošas pārmaiņas.

Māte stāsta, ka pirms pusotra gada Matīsa uzvedībā pamanījuši krasas izmaiņas, kad puiša garastāvoklis sāka ļoti krasi mainīties. “Cigarešu smaku jau var sajut, vai tukšu paciņu, taču pavisam citādi ir ar lēto ķīmiju, talbetēm un zāli, ko par lētu naudu jaunieši var iegādāties teju jebkur. Tas lēnām, bet pakāpeniski rada atkarību un daudziem sagrauj pat nervu sistēmu,” par konkrētā dēla aizraušanos ar kaitīgajām vielām izsakās Māte. Viņa atzinusi, ka viņam pietika ar nelielu deva, kad momentā iedarbojās uz nervu sistēmu.

Viktors un Sanita tiešām viņu atbalstīja un palīdzēja pēdējā dzīves gadā. Tika piesaistīti par speciālisti, kuri izrakstīja speciālu zāļu kursu. Tieši tāpat, pēc Matīsa vēlmes, viņam tika nodrošināta mierīga dzīve laukos, prom no pilsētas, kur viņš radīja mūzika un pievērsās vēl citam lietām.

Viņam tiešām bija lieli plāni un motivācija dzīvo… Tomēr jau pēc brīža viņš jau atkal bija nomests teju vai zemē. Viņam bija savi paralēlie plāni… Tika atrast zīmējumi un sapratām, ka viss jau bija izplānots, atklāj Matīsa māte, kura apstiprinājusi, ka dēls izvēlējies pats aiziet no dzīves.

Lasi vēl : Šodien tikusi paziņota iepriekš noklusētā informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru

Avots

loading...