Rinkēvičš nāk klajā ar nepatīkamu paziņojumu tautai saistībā ar Koronavīrusu

Ārlietu Ministrs Edgars Rinkēvičš (JV) Baltijas valstu kopīgajā preses konferencē žurnālistiem izteicās, ka jaunais Koronavīrus ne tuvu vēl nav uzvarēts. Viņš uzsvēris to, ka neskatoties uz Baltijas valstu robežu atvēršanu un brīvu cilvēku kustību, visām trim Baltijas valstīm ļoti strikti ir jāievēro noteiktie likumi, normatīvi un ierobežojumi. Piektdien Rīgā tikās Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs, Igaunijas ārlietu ministrs Urmass Reinsalu un Edgars Rikēvičs, lai visi kopā parakstītu saprašanās memorandu, kurš nosaka ceļošanas ieroežojumu atcelšanu starp Baltijas valstīm.

Ierobežojumu atcelšana ir starp Lietuvu, Igauniju un Latviju – Autotransportam, jūtas un gaisa transportam, kā arī dzelzceļa transportam. Viņš izteicās, ka šis plānotais notikums prasīja teju vai divus mēnešus un tas bija grūts darbs. Tomēr tagad viņš ar gandarījumu var teikt, kas tas ir izdarīts, lai gan stingri uzsvēris vēl vairākas būtiskas lietas.

Iesākumā viņš pauda lielu pateicies visiem mediķiem, ārstiem un pārējiem veselības nozarē strādājošajiem. Pateicoties viņiem, situācija ir tieši tāda, kāda tā ir un tas ir labā nozīmē. Jāņem vērā, ka ārstu darbs ir smags un daudzi no mums strādā ļoti smagi, tāpēc liels paldies visiem, kas ir palīdzējuši, tomēr ir lietas, kas vienalga ir jāturpina ņemt vērā!

“Es vienlaikus vēlos visus aicināt apzināties, ka jaunais Koronavīruss vēl nemaz nav uzvarēts. Piesardzības pasākumi joprojām ir spēkā un viss darbs ir jāturpina tieši tāpat, kā mēs to iesākām. Visām trim Baltijas valstīm ir ļoti rūpīgi jāievēro katras valsts norādījumi.”

“Tāpat visiem cilvēkiem ļoti rūpīgi un ar atbildības sajūtu jāizturas pret ierobežojumiem un padomiem, ko izteikuši epidemiologi. Tāpat ir jāpalīdz atgūties ekonomikai un tas var tikt izdarīts, ja vairāk tiks uzvarēts konkrētais Koronavīrus”, skaidri izteicās Edgars Rinkēvičs.

Jāņem vērā, ka esošā situācija nav viegla nevienam un daudziem joprojām nav darbs. Tomēr, tikai kopīgā cīņā var tikt uzvarēts vīruss un dzīve lēnām ieslīdēs sliedēs, kā tas bija iepriekš. Atliek rūpīgi ievērot ierobežojumus un drīz viss kļūst labāk.

Lasi vēl : Šodien Latviju pārņēmusi ļoti skumja ziņa! Miris ļoti zināms cilvēks :
Lai lasītu rakstu – Spied uz raksta bildes

Avots

loading...