Šodien paziņots, kad beidzot gaidāms īsts un noturīgs sniegs – Izrādās, ka sals arī būs pamatīgs!

Kurš to būtu domājis, ka līdz Ziemassvētkiem ir palicis tik nedaudz un ar katru dienu svētki nāk aizvien tuvāk un tuvāk. Ikvienam Ziemassvētki saistās ar baltu sniegu un skaistu noskaņu ģimenes un draugu lokā, tomēr pats svarīgākais ir tas, kad tad īsti noturīgs sniegs gaidāms Latvijā un vai tas tiešām būs noturīgs, kā teikts iepriekš?

Patreizējās prognozes norāda, ka pirmie sniegi varētu Latviju sasniegt jau otrajā novembra pusē, tomēr pats galvenais jautājums ir par to, vai ta būs tīri uzsnigšana un nokusašana, vai tomēr šis sniegs būs noturīgs un iestāsies kārtīga ziema? Meteorologi beidzot uz to ir norādījuši un skaidro, kas tad Latviju drīzumā saigaida.

Nelielas sniega segas Latviju sasniegs jau ap 20. novembri, taču tuvojoties 1. Decembrim Latvijā jau sāks iestāties pamatīgas sniega kārtas, kā arī patstāvīgais aukstums, kurš ir īpašs bieds automašīnām, kuras no rīta steigā uz darbu vienkārši vairs nevarēs piedarbināt.

Jāņem vērā, ka patreizejās prognozes liecina, ka ar katru dienu pakāpeniski tiešam paliks nedaudz aukstāks un aukstāks. To kārtīgi varēs sajust jau tieši ap 20. Novembri kad vajadzēs sākt ģērbties pavisam silti, lai ārā nenosaltu.

Taču tas, kas saistīts ar noturīgo sniegu, meteorologi sola, ka viss grozīsies tieši ap 1. Decembri un iespējams, pat pirms. Tāpēc šis ir ļoti svarīgi visiem autovadīājiem, kuriem ziemas riepas pavisam noteikti vajadzētu nomainīt, lai nebūtu nekādu pārsteigumu, kad pēkšni uzsnigs negaidītais sniedziņš.

Tomēr, kopumā Decembris tāpat būs siltāks, par “Standarta jeb vidējām” Latvijas ziemām, tomēr tik silta, kā pagājuos gadu ziema nebūšot.

Līdz ar to varēsim izbaudīt ziemas prieku un atpūsties kārtīgi, jo sniegs būs, pie tam pamatīga un ļoti noturīgā kārtā. Atliek sagaidīt sniegu un drīz vien jau pienāks ne tikai Ziemassvētki, bet pie durvīm klauvēs arī Jaunais gads.

Cerams, ka Jaunais gads ieviesīs jaunas izmaiņas un viss šis gads lēnām tiks aizmirsts ar visām problēmām, kas šajā gadā bijušas un skārušas lielāko daļu cilvēku visā plašajā pasaulē.

loading...