Otrdienas rītā Latviju pāršalkusi ļoti skumja sēru vēsts

Jāņem vērā, ka pagājušajā diennaktī Latvijas valsts teritorijā kopumā tika reģistrēti 133 Ceļu satiksmes negadījumi. Kopumā tajos ir cietuši 13 cilvēki, un diemžēl viens no viņiem ir gājis bojā, tā pašlaik ir paziņojusi Latvijas Vaslts Policija. Pašlaik gan vēl nav skaidrs, kā tieši viss ir noticis, jo šādos brīžos ļoti svarīgi ir tas, ko pasaka aculiecinieki, nevis tikai cilvēkam, kurš to visu ir izdarijis. 

Patreizējā informācija vēsta, ka šis traģiskais notikums ir noticis Latgalde reģionā, kur dzīvību ir zaudējis gājējs.  Diemžēl sīkāka informācija vispār nav zināma un atliek gaidīt, ko tālāk paziņos policija kā tas viss beigu beigās notika un kas pie tā visa ir vainīgs.

Tāpat jāņem vērā, ka pagājušanā diennaktī kopumā Ceļu satiksmes jomā ir pieņemti 316 administratīvie pārkāpumi. 

Kopumā 130 no tiem bijuši par ātruma pārsniegšanu. Pieci par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā par ko draud milzīgs sods.

Lieki atgādināt, ka strauji tuvojas ziema un visiem autovadītajiem laicīgi vajadzētu mainīt vasaras riepas uz ziemas, lai vienā dienā nav tā, ka pamostaties un ārā jau ir uzsnidzis sniegs, kas var radīt daudz bīstamu situāciju uz ceļa. Esiet uzmanīgi un protams, brauciet prātīgi, ievērojot ātrumu.

loading...