SPKC Paziņo cik daudz inficēto patiesībā ir Latvijā

Jāņem vērā, ka koronavīruss joprojām turpina izplatīties, tomēr Latvijā šī situācija lielākoties tiek kontrolēta, jo inficēto skaits aug pakāpeniski un samērā lēni, kas savā ziņā ir laba vēsts. Tomēr jāņem vērā, ka situācija vienalga ir saspringta un ir pietiekami daudz cilvēki, kuri baidās no patreizējās situācijas ieslīgstot smagā depresijā.

SPKC ziņojis, ka pēdējā diennaktī koronavīruss Covid-19 pirmo reizi ticis reģistrēts arī Madonas novadā. Taču vēl trīs jauni pacienti tikuši reģistrēti Rīgā. Viens no viņiem bijis Mārupes novadā, un vēl divi Siguldas novadā, ziņot Slimības kontroles un profilaksas centrs.

Jauns.lv jau ziņoja, ka tieši pēdējās diennakts laikā Latvijā tika reģistrēti tikai astoņi jaunu koronavīrusa Covid-19 inficēšanās gadījumi. Kopumā valstī sasniedzot kopēju ciparu ar 812 inficētajiem. Tā ziņo Slimību kontroles un profilakses centra (SPKC) apkopotā datu informācija.

Arī aizvadītajā diennaktī, neskatoties uz to, ka bija brīvdienas, izdevies nodrošināt tiešām augstu testu veikšanas intensitāti – pēdejā diennaktī tika veikti kopumā 1874 testi. Kopā šis cipars jau sasniedzis 47 617 pārbaudes, kas ir tiešām apsveicami priekš Latvijas.

SPKC ir apkopojis datus un norāda, ka lielāko saslimušo skaits uz veseliem 100 000 iedzīvotāju pašlaik visaugstākais ir tieši Stopiņu novadās – 119,9 cilvēki. Otra augstākā vieta ir Garkalnes novadā, kur ir 100,3 inficēto, pēc tam seko Salaspils novads ar 88,3 inficēšanās gadījumu uz 100 000 iedzīvotāju.

Avots

 

loading...