Mājas Izklaide Interesanti raksti Svarīgas izmaiņas ikvienam autovadītājiem! No ceturtdienas tās jau ir stājušies spēkā!

Svarīgas izmaiņas ikvienam autovadītājiem! No ceturtdienas tās jau ir stājušies spēkā!

Laiks beidzot ķerties lietai pie ragiem! Sākoties 11. oktobrim VAS “Latvijas Valsts ceļi” ir paziņojusi par to, ka visā Latvijā un auto ceļo maksimāli pieļaujamais braukšanas ātrums nav lielāks par 90 kilometriem stundā, respektīvi vairs uz 100 kilometriem stundā Tu nekur vairs nevarēsi traukties!

Latvijā ir auto ceļi posmi, kur vasaras sezonā maksimāli pieļaujamais braukšanas ātrums bija palielināts līdz visiem zināmajiem 100 kilometriem stundā, taču tagad iestājoties kārtīgajam rudenim un aukstajam laikam, kad no rīta var parādīties apledojušais ledus un vēl ļaunāk – melnais ledus, visiem vajadzētu braukt daudz prātīgāk un iespējams pat nedaudz lēnāk par 90 kilometriem stundā, lai varētu izvērtēt visas drošības iespējas, ja nu gadās kāda ķibele.

 Attiecīgi lēmums ir pieņemts tamdēļ, ka iestājies ir Rudenīgais laiks un ceļu policija ir informējusi, ka īpaši agrajās un vakara stundās laiks ir un paliek arvien tumšāks, līdz ar to pasliktinās redzamība. Lietus un krītošo lapu dēl ceļi var būs īpaši slideni.

Tāpat arī lielā vēja dēļ, kas ir katru rudeni, uz ceļiem var mētāties nolauzti zari un pat nelieli kociņi, tāpēc jābrauc ir ar tādu ātrumu, lai jebkurā brīdī būtu iespējams bez riska šķērsli vai konkrēto kļūdu izlabot, nekaitējot ne sev, ne citiem satiksmes dalībniekiem. Brauciet uzmanīgi un sargiet sevi.

loading...