Ūdens Sakrāšanās Konkrētās Ķermeņa Vietās Var Izraisīt Nāvi! Kas Izraisa Ūdens Aizturēšānu Mūsu Organismā Un Kā No Tā Izvairīties?

Magnija trūkums – Magnija trūkums ir slikti organismam un rada ūdens aizturi. Patērē vairāk magnija bagātu pārtiku, piemēram, žāvētus augļus, zirņus, tumšās šokolādes, spinātus, riekstus, avokado un veselus graudus, lai novērstu un ārstētu tūsku.

Vitamīns B6 Trūkumu – B organismā vitamīns ir atbildīgs par daudzu ūdens saistītu funkciju un līdzsvaru organismā. Ja jums trūkst vitamīnu B6 jums var būt augstāks risks saslimt ar tūsku. Patērē vairāk B6 bagātu pārtiku, piemēram, tītaru, vistu, tunci, banānu, liesa liellopu gaļa, žāvēti augļi, saulespuķu sēklas un tā tālāk.

Kālija trūkums

Lai līdzsvarotu ūdeni organismā mums ir pietiekami daudz kālija mūsu organismā. Kāliju var samazināt sāls līmenis organismā un tādējādi samazina risku, ūdens aizturēs.

Dehidrēšana

Dehidratācija nav labas ziņas par vispārējo veselību. Ķermeņim nepieciešams daudz ūdens, lai normāli funkcionētu. Atūdeņots stāvoklis ķermeņa liek mums saglabāt vairāk ūdens un izraisa citas veselības problēmas. Dzeriett daudz ūdens un dabīgās sulas.

Pārstrādāts ēdiens

Pārāk daudz pārstrādes produktus uzturā nav laba struktūra. Tās var palielināt tūskas risku un izraisīt daudzas citas veselības problēmas.

 Augi, kas samazina tūsku:

pienene
pētersīļi
nātre
fenhelis
ķiploki
kukurūza
hibiskusroze

loading...