Valsts Augstākās Amatpersonas pavisam steidzami nākušas klajā ar svarīgu paziņojumu visiem iedzīvotājiem!

Pašreizējā saspīlējuma apstākļos prezidents Egils Levits un vēl vairākas augsta ranga amatpersonas, tostarp premjerministrs Krišjānis Kariņš un citas, vienbalsīgi norādījuši, ka Krievijas brutālais mēģinājums piespiedu kārtā mainīt situāciju Ukrainā ir ļoti nopietns un smags starptautisko tiesību un globālās harmonijas pārkāpums. Amatpersonas ir likušas saprast, ka visa šī situācija ir nepatīkama mums visiem, tāpēc ir daudz svarīgu lietu, kas jādara, pie tam attiecīgi šajā situācijā jāņem vērā, ka situācija ir ļoti globāla, tāpēc tas skar praktiski ikvienu no mums, jo nevar zināt, kā viss būs pēc nedēļas, mēnešiem un pat tuvāko gadu laikā, jo priekšā ir vēl ļoti daudz nezināmais!

Šim nolūkam amatpersonas vairākas reizes uzsvērušas, ka Krievijas nopietnajai agresijai pret Ukrainu būs ilgstošas ​​un nopietnas sekas un tai būs arī ļoti svarīga un izšķiroša loma drošības situācijā visā kopējā Eiropā. Viena no svarīgākajām lietām ir, kāpēc NATO ir jābūt skaidrībai, lai skaidri un nepārprotami nostiprinātu alianses flangos kopīgu pamatu un stingrību, jeb kopējo un acīmredzamo nostāju pret notiekošo! «Mēs pilnībā nosodām Krievijas rīcību, un Latvija ir mudinājusi starptautisko sabiedrību veikt visdrastiskākos pasākumus, lai beidzot izbeigtu šo nopietno agresijas aktu!» Tomēr izrādās, ka tas vēl nav beidzies un darāmā vēl ir daudz, tomēr esošajā posmā ir vēl, kas īpaši svarīgs!

“Mēs mudinām starptautisko sabiedrību rīkoties vispusīgi un atbildīgi, lai nodrošinātu pēc iespējas bargākās ekonomiskās sankcijas pret Krieviju un visiem atbildīgajiem, kas tajā ir iesaistījušies,” sacīja Egils Levits. Tomēr jāpatur prātā, ka pat tuvāko dienu, nedēļu un pat mēnešu laikā mēs joprojām varam sagaidīt dažādus pagriezna punktus, jo ​​kopējā situācija Eiropā ir kļuvusi ļoti saspringta un varētu pat teikt, ka saspīlēta, nemaz nerunājot par kas var notikt tuvākajā laikā, jo visa esošā situācija ir patiešām saspringta un nepatīkama.

Patreiz notiekošais vairāk nekā acīmredzami un skaidri parāda, cik ļoti putinam ir vienalga par visiem iedzīvotājiem, karavīriem, īpašumiem, zemei un visam pārējam, kas ir svēts, itin nemaz nerunājot par vēsturiskām svētnīcām un baznīcām, jo tas viss viņu ceļā tiek izpostīts un nolīdzināts ar zemi, pie tam visa iepriekš zināmā informācija vairāk nekā tieši parāda cik amorāls un nepiedodams ir viss uzbrukums.

Pašlaik viens no pašiem svarīgākajiem jautājumiem ir par to, cik ilg itas reāli turpināsies, jo globālā pasaule izjūt notiekošā sekas, taču neviens nezina, cik ilgi tas vilksies, bet jau pēc vairāku pasaules līderu domām, kā ziņots tas varētu turpināties pat vēl gadu, taču cerēsim, ka tā tiešām nenotiks un drīzumā lietas varētu tikt vērstas par labu, jo tas tomēr ietekmē pilnīgi visu pasauli.

loading...