Valsts Augstākās amatpersonas steidzami nākušas klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu visiem iedzīvotājiem!

Šī brīža saspringtajā situācijā valsts galvenā persona Egils Levits, kā arī Ministru prezidents Kariņš, kā arī vēl vairākas augsta ranga amatpersonas vienbalsīgi paziņojušas, ka krievijas barbariskais mēģinājums piespiedu kārtā mainīt situāciju Ukrainā ir ļoti smags un nopietns starptautisko tiesību pārkāpums, kā arī ļoti smaga un apmelojoša informācija pilnīgi visai pasaulei. Amatpersonas skaidri uzsvērušas, ka visa esošā situācija ir ļoti nepatīkama mums visiem, tāpēc lietas labā ir jādara vairākas svarīgas lietas, kas ir ļoti būtiski ikvienam no mums!

Šī iemesla dēļ amatpersonas jau vairākas reizes uzsvēra, ka krievijas smagajai agresijai ukrainā būs ilgstošas un nopietnas sekas, tas arī spēlē ļoti svarīgu un būisku lobu drošība ssituāciju Eiropā. Viena no svarīgākajām lietām ir tas, kādēļ NATO ir jāveic skaidras darbības, lai varētu skaidri un gaiši stiprināt visas alianses flanga kopību un stuprību. “Mēs visā pilnībā nosodam krievijas rīcību, Latvija ir mudinājusi starptautisko sabiedrību veikt pēc iespējas smagākus pasākumus, lai beidzot izbeigtu šo smago agresiju!” Taču, kā izrādās ar to viss vēl nemaz pat nebeidzas!

“Mēs ļoti stingri mudinām starptautisko sabiedrību veikt pavisam aptverošas un atbildīgas darbības, lai pret krieviju un visiem tiem, kuri ir atbildīgi par notiekošo, tiktu piemērotas pašas smagākās ekonomiskās sankcijas,” izteicās Egils Levits. Jāņem gan vērā, ka joprojām priekšā ir vēl daudz dažādu pagriezienu punktu, par kuriem varēsim uzzināt tuvākajās dienās, nedēļās vai pat mēnešos, jo visua kopējā situācija Eiropā ir kļuvusi pavisam saspīlēta, nemaz nerunajot par notiekošo globālajā mērogā.

Tieši šī brīža notiekošais vairāk nekā īpaši skaidri norāda, cik putinam ir ļoti vienalga, itin nekādi iedzīvotāji, karavīri, viņus dzīvesvietas, īpašumi, zemes un viss pārējais nav svēts, nemaz nerunājot par baznīcām un vēsturiskām svētajām vietās, kur viss, kas viņu ceļā tiek iznīcināts līdz pat apakšai. Jau visa iepriekšējā informācija ļoti labi parāda cik barbarisks un amorāls ir viss konkrētais uzbrukums.

Patreiz galvenais jautājums ir tāds, cik ilgi tas viss turpināsies, jo visa pasaule izjūt spriedzi no notiekošā un nevienam nav ne mazakās jausmas cik ilgi šis viss turpināsies, taču pēc vairāku pasaules līderu vārdiem ticis ziņots, ka viss notiekošais var ieilgt pat vēl visu nākamo gadu, taču cerēsim, ka tā nebūs un viss atrisināsies ātrāk!

loading...