Vectēvu pareģojums Tevi apbērs ar naudu, ja vien izdarīsi šo konkrēto lietu!

Tev nepieciešamās lietas :
Sarkana apakšveļa
Lampas lustra
Apakšveļa ir jāiegādājas pilnīgi jaunas – pie tam jāizvēlas pašas skaistās, kādas pašam/i patīk.

Kad tās ir iegādātas. Laiks doties uz mājām un uzreiz jāsāk tās mazgāt, ļoti cītīgi mazgāt. Droši vien jautāsiet, kāpēc jāmazgā jauna apakšveļa? Tas ir jādara, lai no tām pilnībā izdzēstu svešo enerģētiku. Iedomājies, cik daudz cilvēku rokām tās ir gājušas, līdz beidzot nonākušas līdz tavām rokām?

Kad apakšveļa ir nožuvuši – uzvelciet tās un pavadiet tajās tieši 24 stundas. Un šajā laikā ir jādomā tikai par naudu un pozitīvām domām, kas saistās ar laimi un naudu. Varat pieminēt šādas frāzes : “Es esmu īstākais naudas magnēts. Lai naudiņa ienāk manā dzīvē”

Tagad Jūsu iegādā apakšveļa būs pilnībā tīra no negatīvās enerģijas un tas būs Jūsu jaunais naudas rituāla instruments. Kad sāksiet rituālu – aiz loga obligāti jābūt jaunam mēnesim. Rokās jābūt sarkanajai apakšveļai, ko esat nēsājis 24 stundas un virs galvas jābūt skaistai un kuplai lustrai.

Tad ir ļoti skaļi jāsaka : ‘Apakšveļa uz lustras – NAUDA MĀJĀS”

Uzmet sarkano apakšveļu uz lustras. Tai tur jānostāv no vienas diennakts līdz pat mēnesim. Ja pareizi visu būsiet izdarījuši, efektu jutīsiet uzreiz. Iespējams būs kāda negaidīta un dārga dāvana, iespējams algas pielikums, darba paaugstinājums un citas negaidītas lietas.

 

loading...