Viņķele ar skarbiem vārdiem nākusi klajā ar būtisku paziņojumu tautai

Latvijā ļoti labi zināmā un pazīstamā Veselības Ministre Ilze Viņķele slavenajā mikroblogošanas vietnē Twitter ir publicējusi dīvainu ierakstu, kurā norādīts, ka sejas maksas salīdzināšana ar uzpurni esot pilnīgākā necieņas izrādīšanas visiem mediķiem, kā arī ķirurgiem.

Viņķele saka : “Masku tīrākā salīdzināšana ar uzpurni ir totālākā necieņa pret mediķiem, kā arī citām profesijām, kur ikdienā tās tiek lietotas. Arī pret veselām nācijām, kur masku valkāšana ir tīrākā un parastākā norma.”

Konkrētajām masku valkāšanām pandēmijas laikā nav itin nekāda sakara ar pašcieņu. Tas viss tiek darīts ar milzu atbildību un rūpēm, lai varētu būs drošs pret sevi un apkārtējiem, izteikusies Veselības Ministre.

Jau iepriekš tika ziņots, ka pašlaik turpinoties saslimbstībai ar Covid-19 pieaugumu, valdība otrdiena nolēma noteikt daudz lielākus pulcēsanās ierobežojumus, kā arī liekot valkāt sejas maskas tirdzniecības vietās, veikalos, stacijās, kā arī daudz kur citur.

Tagad ir aizliets uz laiku iekštelpās rīkot kolektīvos sporta treniņus. Prasība attiecībā uz visām sejas maskām stājās spēkā trešdien, bet vēl citi papildus ierobežojumi sāksies vēl no 17. Oktobra un nav zināms, kā tas viss turpināsies tālāk.

Avots

loading...