Viņš Sadzirdēja Raudienus No Vietējā Ezera. Ātri Skrējis Līdz Tam – Viņš Ieraudzīja To, Kas Lika Atplest Muti!

Ir neskaitāmi aizkustinoši stāsti par vīriešiem un sievietēm, kuri izglābuši neaizsargātu radībiņu dzīvības. Tieši šie cilvēki, kas glābj dzīvniekus riskējot ar savu dzīvību ir neizsakāmi varoņi, taču ne visi ir tik drosmīgi kā šis puisis.

Kādā Krievijas reģionā atrodas piesārņots ezers, kas ir piesārņots ar dažādām eļļām un naftām. Jauneklis vārdā Anatolijs pavadīja vairākas dienas šajā vietā, lai mēģinātu palīdzēt naftas noplūdes attīrīšanā. Viņš, nekad nebija gaidījis, tas, kas notika tālāk.

Tas ir sirdi aizkustinošs stāsts, par to, kāviens cilvēks spēj izmainīt neaizsargātu dzīvnieku mazās dzīvībiņas, kas tieši notika un ko puisis izglāba, lasi zemāk.

1
Viss sākās ar to, ka notika naftas caurules plīsums, kas noplūda uz tuvējo ezeru un mazdārziņiem. Šī situācija bija steidzami jāmaina, jo nafta un kaitīgās eļļas burtiski noslauka visu dzīvo aiz sevis.

2

Dīvainā kārtā, pa vietējo iedzīvotāju krāniem sāka nākt ūdens ar eļļas piedevām, kas skaidri parādīja, ka notikusi milzīga naftas noplūde ne tikai ezerā, bet visā kopējā ūdens apsaimniekošanas sistēmā. Vietējais iedzīvotājs Anatolijs, darīja visu, lai palīdzētu ar naftas noplūdi, taču viņš neparedzēja šo…

Šķir nākamo lapu un lasi raksta šokējošo turpinājumu!

loading...