10 Pazīmes kas liecina vai Viņa gultā būs laba

6. Viņa ir pārliecināta. Viņa nemaz nešaubās par saviem lēmumiem un darbībām. Šī sieviete būs pārliecināta par katru savu lēmumu, ja reiz sākusi to pildīt. Pilnīgi tas pats ir attiecināms uz mūsu mīļo vietu – gultu…

7. Viņa māk paspēlēties ar tevi. Viņa var pasmieties par tevi, bet tai pat laikā izdarīt to tā, lai tu neapvainotos. Šis punkts atbilst par to, ka šādas sievietes gultā var izmēģināt daudz un dažādas lietas, tai pat laikā justies droši kopā ar tevi.

8. Viņa ir jutekliska. Viņa ar savām rokām un ķermeni tevi vienkārši apbur! Viņa gandrīz jebkurā brīdī tevi var pārsteigt un apburt. Gultā šī sieviete tevi padarīs vienkārši traku!

9. Viņa saprot ko vēlies. Viņa uz tevi paskatoties jau noprot kāds tev ir garastāvoklis, un ko vēlies darīt. Šī īpašība ir ļoti pozitīva tām sievietēm, kurām nav ļaunprātīgu nodomu. Tieši viņas vislabāk pateiks, ko tu vēlies gultā izbaudīt un sasniegt.

10. Viņa noteikti nebūs vieglprātīga. Šai sievietei būs savs raksturs, varbūt ne tas labākais, bet fakts paliek fakts, viņa noteikti nebūs piekāpīga un pieturēsies pie sava, kas gultā vīrietim sniedz vislielāko baudas sajūtu.

 

loading...