10 Pazīmes kas liecina vai Viņa gultā būs laba

1. Viņa pret tevi izturas līdzjūtīgi.  Ja sieviete spēj vīrietim pateikt visu, ko domā un pie tā visa kopā, vēl spēj būt līdzjūtīga. Var gadīties, ka viņa gultā spēs izteikt pilnīgi visu, ko vien pati vēlas, kas šajā gadījumā nozīmē, ka tev ir paveicies.

2. Viņai ir sava pieeja. Viņa nebūs standarta sieviete, kura gatavos katru vakaru savam vīram ēst, viņai it visam ir sava personīgā pieeja. Viņa, labāk sagaidot vīru mājās viņus pārsteigs ar seksu un tikai pēc tam savam mīļotajam uztaisīs brīnišķīgas vakariņas.

3. Viņa ir emocionāli stipra.  Viņa spēs noturēt sāpes, iekšā sevī brīžos, kad tas nav vajadzīgs, bet tam arī ir viens liels pluss. Šīs sievietes spēj ātri vīrieti pacelt spārnot, ar savu stabilitāti un izturību, kā tas parasti notiek.

4. Viņa tev liek justies perfekti.  Viņa tevi novērtēs, kau vai būsi sasvīdis, viņa to sapratīs. Sekss ar šo sievieti būs superīgs, jo arī gultā viņa tevi novērtēs un spēs sniegt pārsteidzošu baudu.

5. Viņa ir neparedzama.  Sieviete kas ir neparedzama spēj tevi, vai nu pārsteigt vai apbēdināt. Tieši tikpat lielā īpatsvarā tas notiek gultā. Viņa pēkšņi no labās ”sievas” gultā pārvērtīsies par ļauno, lielisko kaķenīti.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

loading...