13 lietas, ko nedara garīgi stipri cilvēki

1) Viņi netērē laiku, žēlojot sevi.

Viņi nesēž un nežēlojas par to, cik pasaule ir netaisnīga, par to, cik slikti klājas viņiem, bet cik labi – visiem pārējiem. Tā vietā viņi dara, ko spēj, lai dzīvi padarītu labāku.

2) Viņi neļauj citiem sevi kontrolēt.

Viņi nesaka tādas lietas kā “priekšnieks liek man justies slikti”, jo saprot, ka viņi paši kontrolē savas emocijas un izvēlas, kā reaģēt uz citu cilvēku darbībām un vārdiem.

3) Viņi nebaidās no pārmaiņām.

Viņi saprot, ka pārmaiņas ir nepieciešamas izaugsmei.

4) Viņi netērē enerģiju tam, ko nespēj kontrolēt.

Tu nedzirdēsi garīgi spēcīgu cilvēku, kurš sūrojas par pazaudētu bagāžu vai sastrēgumiem, jo viņi fokusējas uz tiem dzīves aspektiem, ko spēj ietekmēt. Viņi saprot, ka dažreiz vienīgais, ko viņi spēj mainīt, ir pašu attieksme.

5) Viņiem nav svarīgi visiem patikt.

Viņi nebaidās runāt, kad tas ir nepieciešams, pat ja zina, ka viņu viedoklis daudziem nepatiks. Viņi cenšas būt godīgi un laipni, taču spēj tikt galā ar citu cilvēku nepatiku pret sevi.

6) Viņi nebaidās riskēt.

Viņi neaizraujas ar nepārdomātiem un muļķīgiem riskiem, bet taču pārdomāti riski noteikti ir viņu dzīves daļa. Tikai pēc tam, kad viņi rūpīgi izsvēruši visus iespējamos ieguvumus un zaudējumus.

7) Viņi nekavējas pagātnē.

Viņi neizšķērdē tagadni, prātojot par to, cik labi būtu, ja varētu izmainīt pagātni. Viņi apzinās pagājušo, mācās no tā, un turpina iet uz priekšu.

8) Viņi nepieļauj vienas un tās pašas kļūdas atkal un atkal.

Viņi pieļauj kļūdas un mācās no tām, lai vēlāk pieļautu labākas kļūdas.

9) Viņi nekļūst greizsirdīgi par citu cilvēku panākumiem.

Viņi spēj priecāties par citu cilvēku panākumiem, nekļūstot greizsirdīgi un nejūtoties piekrāpti. Viņi saprot, ka panākumi rodas smaga darba rezultātā un ir gatavi pielikt pūles, lai tiktu pie savējiem.

10) Viņi nepadodas pēc pirmās neizdošanās.

Neizdošanos viņi redz kā iespēju augt un mācīties.

11) Viņi nebaidās būt vieni.

Viņi neizvairās no vienatnes un klusuma, prot izbaudīt paši savu kompāniju, pabūt ar savām domām. Viņu laime un izklaide nav vienmēr atkarīga no citiem.

12) Viņi nedomā, ka pasaule viņiem ir kaut ko parādā.

Viņi nestaigā pa dzīvi, gaidot, kad pasaule iedos to, kas viņiem pienākas un ka kāds par viņiem parūpēsies. Viņi gatavi paši nopelnīt to, ko vēlas.

13) Viņi necer uz ātriem rezultātiem.

Neatkarīgi no tā, vai viņi tiecas uzlabot savu fizisko formu vai uzsāk jaunu biznesu, garīgi stipri cilvēki necer uz ātriem rezultātiem. Viņi zina, ka labas un noturīgas pārmaiņas prasa laiku, un gatavi ieguldīt vajadzīgo darbu, lai tās sasniegtu.

loading...