4 atziņas, kuras ļaus paraudzīties uz pasauli no cita skata punkta

Izmanto šīs atziņas, lai paraudzītos uz dzīvi no jauna.

 

„Cilvēka raksturs ir viņa liktenis” /Horācijs/

Tas, kā tu raudzīsies uz dzīvi, noteiks to, ko tu no dzīves sagaidīsi. Jā, pasaule var šķist ļauna un skarba, bet tas nav iemesls, lai tu par to sūdzētos un pārdzīvotu. Labākais, ko tu vari darīt, ir ņemt visus grožus savās rokās un cīnīties par to, ko vēlies un pret to, kas tevi neapmierina. Cilvēks ar spēcīgu sevis apziņu un disciplīnu vienmēr sasniegs vairāk par tiem, kuri nedara neko, lai sevi pilnveidotu un paļaujas uz apstākļu maiņu, kas mainīs situāciju uz labo pusi.

 

„Perfektais cilvēks prot saskarties ar negaidīto un rast konkrētajā situāciju labāko, ko no tās var iegūt.” /Aristotelis/

Ne vienmēr tu vari paļauties uz to, ka dzīvē viss notiks kā plānots un tavi plāni izpildīsies pilnībā. Bet neļaujies skumjām par to, ka viss nenotiek tā, kā plānots. Centies atrast labāko katrā situācijā un pavērs to par labu sev.

 

„Mūsu triumfs ir nevis tajā, ka mēs nekad nekļūdīsimies, bet gan tajā, ka mēs kļūdīsimies un pēc savām kļūdām celsimies un cīnīsimies.”

Apstākļi, kas ietekmēs to, kā tavi plāni izpildīsies, ir neparedzami. Un tu kļūdīsies biežāk, nekā triumfēsi. Vienīgais, ko tu vari darīt, ir celties un cīnīties atkal un atkal. Veiksmīgas personas arī kļūdas tūkstošiem reižu, lai mācītos no savām kļūdām.

 

„Tu nekļūsi drosmīgs no prieka vien. Tu kļūsi drosmīgs, ejot caur neskaitāmām grūtībām.” /Epikūrs/

Reti kurš ir kļuvis veiksmīgs tikai pateicoties apstākļiem, neizjūtot nekādus izaicinājumus. Tieši grūti laiku ļauj tev norūdīties un apgūt drosmi, kas palīdz ikdienas gaitās. Nākamajā reizē, kad saskaries ar grūtībām, neizvairies no tām, bet stājies tām pretim, izdzīvo tās un mācies no pieredzes.

loading...