Internetā parādījies Video, kurā Neimars ir redzams viesnīcas numurā ar sievieti, kas viņu apsūdz izvarošanā!

Tāpat neilgi pirms traumas viņš zaudēja arī Brazīlijas valstsvienības kapteiņa statusu, viņu amatā nomainot Dani Alvešam. Neimars pagājušās sezonas beigās arī nopelnījis diskvalifikāciju, jo iesaistījies konfliktā ar līdzjutēju, kā arī iepriekš dabūjis diskvalifikāciju par runāšanu pretī tiesnesim.

Šobrīd Riodežaneiro policija lūgusi Neimaram sniegt liecību par video, kurā viņš redzams ar sievieti, kas tagad viņu apsūdz izvarošanā. Policija apmeklējusi Brazīlijas izlases treniņu, lai uzaicinātu Neimaru uz liecības sniegšanu. Šobrīd liecināšanas datums nav publiski zināms. Šī izmeklēšana ir atsevišķa no izmeklēšanas, ko paralēli veic Sanpaulu policija.

Brazīlijas medijus nedēļas nogalē pāršalca ziņa, ka pasaulslavenā futbola zvaigzne tiek apsūdzēta spēka izmantošanā, lai veiktu seksuālas darbības bez partneres piekrišanas.

Neimars “Instagram” vietnē paziņojis: Esmu apsūdzēts izvarošanā. Spēcīgi teikts, bet tieši tas ir noticis. Neesmu pārsteigts. Situācija nav patīkama, taču tie, kas mani pazīst, zina, ka esmu labs cilvēks un neko tādu nedarītu.”

Septiņas minūtes garajā video sportists rādījis dažādas sarakstes ar sievieti, kas viņu tagad apsūdz, kā arī erotiska satura bildes ar šo pašu sievieti. “Instagram” šo video ir izdzēsuši, jo tas pārkāpj vietnes noteikumus.

Advokāti, kas sākotnēji pārstāvējuši sievieti, atteikušies no viņas aizstāvības, jo viņa mainījusi liecību. Sākotnēji advokāti informēti, ka seksuālās darbības notikušas ar abu pušu piekrišanu, taču Neimars lietojis spēku. Vēlāk oficiālajā apsūdzībā sportists apsūdzēts izvarošanā, kas ir pavisam cita darbība un sekas.

Neimara tēvs apgalvo, ka dēla apsūdzība nav patiesa. Viņš norāda, ka dēls ar sievieti ticies maijā Parīzē, taču nav vēlējies satikties vairāk, kā rezultātā viņa centusies izspiest no sportista naudu.

Avots

loading...