Kariņš brīdina cilvēkus par tuvāko nākotni – “Tas visiem būs neizbēgami!”

Cilvēki domā par šo situāciju no dažādiem virzieniem, taču vēl nesen Krišjānis Kariņš uzsvēra, ka pašreizējā situācija nav tik labvēlīga kā vajadzētu. Lai gan laiks turpina cilvēkus iepriecināt, pašreizējie notikumi ir stagnējuši, un labas zīmes nemaz nav. Tagad ministrs ir izdevis ļoti svarīgu paziņojumu, kas tuvākajā nākotnē vairāk vai mazāk skars visus.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš slavenā televīzijas kanāla “Riga TV24” speciālizlaidumā skaidri pateica: “Ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā un Eiropā zaļo pasu ieviešana ir neizbēgama. Pasaule” Fakti ir pierādījuši, ka daudzi cilvēki joprojām nezina šo pasu patieso nozīmi un nozīmi, bet drīz zinās to nozīmi un lietderīgumu.

Krišjaninis Kariņš skaidri norādīja, ka zaļās pases izsniegšana un izveide ir guvusi ļoti aktīvas diskusijas Eiropā, kas ir ļoti svarīgs solis pašreizējā situācijā. Attiecīgajā pasē ir pilnīga digitāla informācija, kas norāda, ka persona ir droša jeb vakinēta.

Tāpēc neatkarīgi no tā, kur cilvēks dodas, viņam būs zaļā digitālā pase un informācija var tikt nolasīta tikai dažās sekundēs, lai izprastu personas situāciju. Ar šāda veida pierādījumu palīdzību cilvēki var šķērsot valstu robežas, par ko notiek daudzas pašreizējās debates.

Ministrs piebilda, ka šī metode noteikti tiks plaši izmantota jūnijā vai jūlijā. Turklāt tas ir veids, kā atvērt pakalpojumu nozari, piemēram, atvērt ēdnīcas un restorānus, lai tur varētu sēdēt cilvēki ar zaļām pasēm.

Visbeidzot ministrs norādīja, ka Izraēla tagad ir visu priekšā. Lai sēdētu pie restorāna galda un pasūtītu ēdienu, jums jābūt zaļai pasei. “Es tiešām domāju, ka šāda sistēma ir neizbēgama mums visiem, ne tikai Eiropā, bet arī citur pasaulē.” Ministrs norādīja, ka, protams, tagad mēs nevaram pieņemt šādu sistēmu, jo vai jūs varat iedomāties, cik cilvēki pašlaik būtu neapmierināti, ja mēs vēl ieviestu, ko tādu.

loading...