Bieža pamošanās naktī : Par kādām slimībām un kaitēm tā mūs brīdina

Ķīniešu medicīnā bieži pamošanās naktī tiek uzskatīta par emocionālā stāvokļa simptomu, un tā tieši ietekmē arī fizisko veselību. Lai atšifrētu cilvēka ķermeņa sūtīto signālu, jāpievērš uzmanība pamošanās laikam. Arī šajā rakstā mēs ieteiksim dažus vingrinājumus, kas palīdzēs novērst šo īpaši nepatīkamo situāciju.

Ķīniešu medicīnā cilvēka emocijas ir tieši saistītas ar veselību. Piemēram, skumjas maina stāju (šķiet, ka cilvēks noliecas uz priekšu), kā rezultātā disfunkcija attiecas uz plaušām. Viņiem nav daudz vietas, tāpēc palielinās asiņošana plaušās. Tā rezultātā cilvēki ar depresiju biežāk cieš no dažādām elpošanas un gremošanas trakta iekaisuma slimībām. Rietumu sabiedrībā šī slimība tiek pētīta psihosomatiskās medicīnas kontekstā. Piemēram, cilvēks, kurš zaudē savaldīšanos, visticamāk cieš no kuņģa problēmām.

Pamatojoties uz gadsimta vēstures novērojumiem, ķīniešu medicīna ir izstrādājusi diagnozes un ārstēšanas sistēmu: kā atpazīt noteiktus veselības traucējumus un izlabot emocionālo fonu, lai pasargātu sevi no slimībām. No pamošanās 23.00-1.00:  Vilšanās ir saistīta ar žultspūšļa veselību austrumu medicīnā. Savukārt katra orgāna darbība ir saistīta ar laiku. Tas ir, naktī smadzenes piedalās visu orgānu atjaunošanās procesā: mēs gulējam, bez mūsu apzinātas līdzdalības, autonomā nervu sistēma var atgūt visu, kas dienas laikā bija traucēts, pārslogots un noguris.

Naktīs žultspūšļa atveseļošanās laiks naktī ir aptuveni pusnakts. Ja cilvēks šajā laikā pamostas un nevar aizmigt, tas nozīmē, ka dzīve ir neapmierināta. Šādas sajūtas un domas traucē pienācīgai atpūtai un ir balstītas uz emocijām, kuras cieš žultspūslis. Tāpat ir tieši pretēji: žultspūšļa slimība var izraisīt vilšanās emocijas. Arī šī situācija ir iespējama. Kas man jādara, ja man naktī ir nemierīgs miegs?

Ķīniešu medicīnā organismā cirkulē vārds “ci” – dzīves enerģija. Ja mēs dzīvojam, tad enerģija plūdīs uz augšu. Lai nomierinātu emocijas, ir nepieciešams to “uzlikt” uz vēdera. Kā to izdarīt? Iedomājieties, ka jūsu iekšienē ir straume, pilna dzīves, kustīga un plūstoša – tā kustas ar rokām. Nogulieties uz gultas un atpūtieties, ielieciet rokas priekšā sejai, iedomājieties, kā šī ūdens straume plūst uz leju, un tajā pašā laikā pavelciet rokas uz leju. Lēnām un uzmanīgi paceliet vēderu. Atkārtojiet šo darbību, līdz jūtaties miegains.

Pamošanās 1: 00-3: 00: dusmas. Cilvēks, kurš nevēlas pamosties no pulksten viena līdz trīs naktī, vēlas gulēt, bet nevar dusmoties. Šīs emocijas ir saistītas ar aknu stāvokli. Līdzīgi cēlonis var būt pašas emocijas un aknu slimības. izstrādāt Lai šajā periodā aizmigtu, dusmu remdēšanai ieteicams dzert aukstu ūdeni. Jāveic relaksācijas vingrinājumi, piemēram, komplekss “cigun”, iesakām mācīties pie eksperta. Vingrojumi ilgst apmēram 15 minūtes, tas palīdz nomierināt enerģiju un pārnest enerģiju, mazina kaislību karstumu un atslābina ķermeni, tādējādi vēlāk miegojot. Jāatzīmē, ka cilvēkiem, kuri naktī cieš no klīniskā bezmiega, nevajadzētu ķerties pie viedierīcēm, grāmatām vai citām traucējošām lietām.

Pamošanās 3: 00-5: 00 – Skumjas.  Kā minēts iepriekš, skumjas ir saistītas ar plaušu veselību. Tāpēc cilvēkiem, kuri šajā laikā pamostas, ieteicams atmest smēķēšanu un sākt peldēties. Turklāt ieteicams veikt vingrinājumus, lai atslābinātu “čigānu” mugurkaulu un pievilktu. Pēc lādes atvēršanas cilvēkam sāka “dziļi elpot”, un skumjas sāka mazināties. izstrādāt Apsēdieties uz krēsla, nedaudz nolieciet galvu un nolieciet rokas uz sāniem. Šajā stāvoklī ieelpojiet un izelpojiet.

Skatiet, ko vēl varat atpūsties šajā stāvoklī, lai jūsu ķermenis varētu elpot vieglāk un dziļāk. Kad jūs atpūšaties un elpošana padziļinās, jūs jutīsities miegains. Ja naktī jums ir patiešām skumji, pretēji uztura speciālistu ieteikumiem, ķīniešu medicīna iesaka ēst kaut ko saldu, lai mazinātu nervu spriedzi. Konfektes šeit attiecas uz žāvētiem augļiem.

Lasi vēl : Kurus cilvēkus nekādā gadījumā nedrīkst ņemt par krustvecēkiem! Ja vien to zinātu agrāk…

loading...